Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Politika

MASAK’la Görüşen Haluk Levent, Kripto Üzerinden Bağışın Önünü Açtı

Ahbap’ın kurucusu Haluk Levent depremzedelere kripto üzerinden bağış yapılabilmesi adına cüzdan adreslerini paylaştı

7 Şubat 2023 14:22

Güncellenme: 22 Şubat 2023 15:29

Levent, kişisel Twitter hesabından yaptığı açıklamada “MASAK ile görüşme yapıldı. Sağ olsunlar. Bu yayınlayacağım hesap bir hafta sonra kapanacak. Ne toplandıysa her saniye sizler görebileceksiniz Makbuzu paylaşacağım. Herkes buraya stabil coin göndererek bağış yapabilir” dedi ve cüzdan adreslerini paylaştı: 


BEP20 Ağı: 0xB67705398fEd380a1CE02e77095fed64f8aCe463

ERC20 Ağı: 0xe1935271D1993434A1a59fE08f24891Dc5F398Cd

Avalanche Ağı: 0x868D27c361682462536DfE361f2e20B3A6f4dDD8


Bu yazı kaleme alınırken söz konusu cüzdanlarda toplanan bağış miktarı 2,5 milyon TL'yi (yaklaşık 140 bin dolar) geçmiş durumda.


Levent bu sabah saatlerinde 6,7 milyon takipçisine “Dünya üzerinde çok kişi kripto para birimi ile yardım yapmak istiyor. Dernek olarak henüz kanun çıkmadığı için benim ismime kripto hesabı açmamı istiyorlar. ‘Açın ki oraya yatıralım siz de bunu Ahbap için kullanırsınız’ diyorlar. Ne dersiniz?” sorusunu yöneltmiş ve yaptığı ankette ezici bir çoğunluk kripto hesabının açılması yönünde görüş belirtmişti.


Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.5’lik yıkıcı depremlerin ardından Türkiye yaralarını sarmaya çalışıyor. Haluk Levent’in kuruculuğunu üstlendiği Ahbap Derneği, deprem sonrasında evlerini terk etmek zorunda kalan vatandaşlar için Deprem Güvenli Bölgeler Haritası yayımladı. Resmi sosyal medya hesaplarından paylaşılan haritada vatandaşlara kapılarını açan kurum ve işletmelerin konumları yer alıyor. İhtiyacı olan vatandaşlar harita üzerinden en yakın güvenli bölgeleri bularak, işaretli noktalara gidebilir.

Daha Fazla Oku

    MasakdepremHaluk Leventbağışkripto

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Bitcoin ETF'leri 19 Günlük Giriş Serisini Bozdu

18 Haziran 2024 14:43

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk