Layer 2

E-Bülten

Şirketler

JPMorgan: Ethereum Birleşmesi, Temmuz Ayı Geri Dönüşüne Ana Katkıda Bulundu

Ether’in fiyatı Temmuz ayında %70 artarak diğer büyük kriptoları geride bıraktı.

9 Ağustos 2022 09:38

Güncellenme: 9 Ağustos 2022 10:52

JPMorgan analisti Ken Worthington, Ethereum Birleşmesi beklentisinin özellikle ether (ETH) ve genel olarak kriptoda Temmuz ayındaki büyük hareketin arkasındaki büyük bir güç olduğunu söyledi.

 

Ethereum blockchaini bir proof-of-stake konsensüs mekanizmasına götürecek olan etkinlikten önce iki tetestnet’in tamamlanmasından sonra Ether’in fiyatı Temmuz ayında %70 arttı, şimdi ise 19 Eylül haftası bekleniyor. Şu anda yaklaşık 1,780 dolardan işlem görüyor. Buna karşılık, Bitcoin (BTC) Temmuz ayında %27 artarken, Solana sisteminin simgesi olan SOL %38 arttı.

 

Worthington, ETH'deki büyük harekete de yardımcı olan şeyin, kilitlenen toplam değerin (TVL) geçen ay %22 arttığı genel merkeziyetsiz finans (DeFi) sektörü olduğunu söyledi.

 

Worthington, "DeFi'nin Ethereum üzerine inşa edilme eğiliminde olduğu göz önüne alındığında, Ethereum Birleşmesi ile ilgili daha iyi raporlarla birlikte DeFi ile ilgili daha önceki endişelerin giderilmesi, muhtemelen ETH'nin [b]itcoin'e göre özellikle güçlü fiyat artışını yönlendiriyor" dedi.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Cameron Thompson

Cameron Thompson, CoinDesk'te bir sosyal medya stajyeridir. Ekonomi ve Bilim ve Teknoloji Çalışmaları alanında uzmanlaştığı Tufts Üniversitesi'nden mezun oldu. Öğrenciyken Tufts Blockchain Club'ın pazarlama direktörlüğünü yaptı. Şu anda BTC'de ve ETH, MANA ve COMP'da görev alıyor.

Fiyatları İncele

Trend Haberler

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk