Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

FTX, Batık Kripto Kredi Şirketi Voyager Müşterilerine Erken Likidite Sunacak

Kripto borsası, müşterilerin iflas taleplerinin erken dağıtımı ile finanse edilen hesaplar açmasına izin verecek.

25 Temmuz 2022 10:19

Güncellenme: 25 Temmuz 2022 11:07

Kripto ticaret platformu FTX, batan kripto kredi verici Voyager Digital müşterilerine, erken likidite sunmayı planlıyor. 


Teklif, Voyager’in yaptığı 11. kısım iflas başvurusundan iki hafta sonra geldi. FTX CEO’su Sam Bankman-Fried tarafından kontrol edilen Alameda Ventures, daha önce Voyager'a USDC olarak 200 milyon dolar nakit ve 15.000 bitcoin kredi vermişti.


  • FTX’ten Cuma günü yapılan basın açıklamasına göre, şirket FTX.US’in sahibi olan West Realm Shires ve Alameda Ventures aracılığıyla Voyager müşterilerinin FTX'te yeni hesaplar oluşturmasına izin vermek için çalışıyor.

  • FTX, teklifi alan Voyager müşterilerinin iflas taleplerinin bir kısmının erken dağıtımla finanse edilen bir açılış nakit bakiyesiyle karşılanacağını söyledi. Müşteriler nakit parayı hemen çekebilecek veya FTX'te dijital varlık satın almak için kullanabilecekler. Voyager müşterilerinin ayrıca plana katılmaları gerekmeyecek.

  • Bankman-Fried basın açıklamasında, “Teklifimizin amacı, iflas etmiş bir kripto işini çözmek için daha iyi bir yol oluşturmaya yardımcı olmak. Bu müşterilerin erken likidite elde etmelerine, varlıklarının bir kısmını iflasın sonuçları hakkında spekülasyon yapmadan ve tek taraflı riskler almaya zorlamadan telafi etmelerine olanak tanıyan bir yol” dedi 

  • FTX, işlemi Ağustos ayı başlarında tamamlamayı planlıyor. Borsa, daha fazla bilgi talebine hemen yanıt vermedi.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Cameron Thompson

Cameron Thompson, CoinDesk'te bir sosyal medya stajyeridir. Ekonomi ve Bilim ve Teknoloji Çalışmaları alanında uzmanlaştığı Tufts Üniversitesi'nden mezun oldu. Öğrenciyken Tufts Blockchain Club'ın pazarlama direktörlüğünü yaptı. Şu anda elinde az miktarda BTC, ETH, MANA ve COMP tutuyor..

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Binance Yöneticisi Tigran Gambaryan'ın Kefalet Talebi Nijerya Mahkemesi Tarafından Reddedildi

19 Mayıs 2024 21:02

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk