Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Fintech Firması PolySign, Personelin Sayısını Arttırmak İçin 53 Milyon Dolar Topladı

Firmanın Nisan ayında fon yöneticisi MG Stover’ı almasıyla yatırım turu devam ediyor.

28 Haziran 2022 17:23

Güncellenme: 28 Haziran 2022 17:40

Şirket salı günü bir basın açıklamasında blockchain fintech firması PolySign’ın, Cowen Digital, Brevan Howard, GSR ve diğerlerinin katılımıyla C Serisi yatırım turunda 53 milyon dolar topladığını söyledi. Henüz en son yatırım turunun ardından şirket için değerleme açıklanmadı.

 

PolySign, yatırım turuna ek olarak, özel sermaye şirketi Boathouse Capital'den 25 milyon dolarlık bir kredi olanağı da sağladı.

 

PolySign, alt kuruluşu Standard Custody & Trust Company aracılığıyla yatırımcılar için kurumsal sınıf altyapısının yanı sıra PolySign yakın zamanda satın aldığı MG Stover aracılığıyla fon yönetimi sağlıyor.

 

PolySign CEO'su Jack McDonald'a göre, şirket finansmanı mevcut 165 tam zamanlı çalışan sayısını yüzde 20 ila yüzde 30 arttırmayı amaçlıyor ve geleneksel finans dünyasından yetenekleri işe alarak "net işe alım modunu" güçlendirmek için kullanmayı planlıyor.

 

McDonald CoinDesk'e yaptığı açıklamada"İdeal olarak kripto veya dijital varlıklar konusunda deneyime sahip insanları arıyoruz. Ayrıca kurumsal müşterileri anlayan ve hizmet veren insanlar arıyoruz, "dedi. "Ya alana ya da deneyime açık bir ilgisi olan veya da en azından meraklı olan ve bize katılmak isteyen insanları bulmak."

 

PolySign, geçtiğimiz yıl boyunca saklama ve finansman yönetimi ürünlerini aktif olarak büyütüyor. Mayıs 2021'de Cowen, PolySign'ın Cowen liderliğindeki 53 milyon dolarlık B Serisi yatırım turunun bir parçası olarak kripto saklama hizmetlerini firmaya sunmayı kabul etti. Bu yılın Nisan ayında PolySign, MG Stover'ı satın aldı.

 

McDonald'a göre, PolySign şu anda 400'den fazla farklı fon ve ürünü temsil eden 200'den fazla müşteriyle çalışıyor ve yaklaşık 35 milyar dolarlık varlığı yönetiyor.

 

 

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Cameron Thompson

Cameron Thompson, CoinDesk'te bir sosyal medya stajyeridir. Ekonomi ve Bilim ve Teknoloji Çalışmaları alanında uzmanlaştığı Tufts Üniversitesi'nden mezun oldu. Öğrenciyken Tufts Blockchain Club'ın pazarlama direktörlüğünü yaptı. Şu anda elinde az miktarda BTC, ETH, MANA ve COMP tutuyor..

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin, Biden'ın Çekilmesinin Ardından 67 Bin Dolarda Sabit

22 Temmuz 2024 16:09

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk