Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Cronos Labs, 100 Milyon Dolarlık Programına Katılımcı Arıyor

Programın danışmanları arasında Google Cloud, Amazon, PeckShield ve Certik yer alıyor.

5 Eylül 2023 09:52

Güncellenme: 5 Eylül 2023 15:21

Blok zinciri ağ geliştiricisi Cronos Labs, erken aşamadaki kripto projelerini desteklemeyi amaçlayan 100 milyon dolarlık hızlandırıcı programının üçüncü kohortunda yer alacak sekiz start-up aramaya başladı.


12 haftalık program, 4 Eylül’de başlayıp 10 Eylül’e kadar süren Korea Blockchain Week’le aynı anda başlatıldı. Blockchain Week etkinliğinde özellikle yapay zekaya odaklanılıyor.


Yapay Zeka ve Kripto

Cronos Labs, yaptığı açıklamada “Hızlandırıcı programımız, yapay zeka (AI) ve kriptonun kesiştiği ekipleri hedef alıyor. Özellikle de ürünlerini piyasaya sürmek isteyen AI tabanlı projeler dikkatimizi çekiyor” ifadelerini kullandı.


Blok zinciri geliştiricileri, ChatGPT gibi araçların başarısının ardından AI etrafındaki ilgiden para kazanmaya çalışıyorlar. Risk sermayedarları da (VC’ler) son zamanlarda AI ile kripto arasındaki entegrasyonu yatırım değer olarak görmeye başladılar.


Cronos Labs’in proje danışmanları arasında Google Cloud, Amazon, blok zinciri güvenlik uzmanları PeckShield ve Certik yer alıyor.


İlginizi çekebilir:Daha Fazla Oku

    blok zinciriyapay zekakriptostart-upcronos labs

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Jamie Crawley

Jamie, çeşitli mecralarda iki yıl boyunca kripto ve blockchain hakkında geniş kapsamlı yazılar yazdıktan sonra Şubat 2021'de CoinDesk'e muhabir olarak katıldı. Kriptodan uzak olan Jamie, hevesli bir koşucu ve sporla ilgili her şeyin hayranı. Küçük miktarlarda BTC, ETH, ADA ve LTC'ye sahip.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin Yeniden 71 Bin Dolara Ulaştı

6 Haziran 2024 01:03

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk