Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

CoinDesk Türkiye’de Yepyeni Bir Podcast Serisi Başlıyor: MetaTalks

Keyifli sohbetler ile yeni dünyayı anlamak.

1 Haziran 2022 16:30

Güncellenme: 3 Haziran 2022 12:20

Herkes metaverse konuşuyor? Bu dünya nasıl kurgulanıyor? Kimlere, ne avantajlar sağlıyor? İş dünyası metaverse’ü nasıl anlamalı ve kullanmalı? Bunlar ve daha birçok sorunun cevabı CoinDesk Türkiye’nin MetaTalks podcast serisinde olacak.


Etkileşimli dünyalar, dijitalleşme ve yeni nesil teknolojiler konusunda önemli girişimlere imza atan Murat Günenç’in moderatörlüğünde iş dünyasının birbirinden değerli isimlerini ağırlayan MetaTalks, ilk üç bölümüyle yayına girdi.


Murat Günenç “Ufukta Ne Var?” bölümünde sanatçı ve eğitmen Bager Akbay’ı konuk ediyor ve Sanatçı ve Eğitmen Bager Akbay'ın konuk olduğu, Metaverse’in çıkışına sebep olan geçmişten bugüne olan teknolojik dinamikleri, her sektöre yansıyan merkeziyetsizleşmenin ile birlikte toplumun teknoloji adaptasyonu konularına odaklanıyor. İki bölüm olarak yayımlanan bu sohbetin ikinci kısmında ise Murat ve Bager “dijtial deneyimin” ve insan etkileşiminin geleceğine ışık tutuyor. 


Bir sonraki bölüm ise moda üzerine…Murat’ın konuğu ise Orka Holding Yönetim Kurulu Üyesi Kübra Orakçıoğlu Kazan. İkili metaverse algısının perakende, lüks tüketim ve moda dünyasının dönüşümündeki etkilerini konu alan keyifli bir sohbet gerçekleştiriyorlar.


BtcTurk’ün katkılarıyla yayımlanan MetaTalks önümüzdeki günlerde yepyeni konular ve konuklarla devam edecek.


MetaTalks'un tüm bölümlerini CoinDesk Türkiye podcast sayfasından dinleyebilirsiniz.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Bitcoin Boğaları Yine Başarısız Oldu Ama Hâlâ Umut Var

12 Temmuz 2024 11:53

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk