Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Coinbase Ventures, Oracle DAO’ya Katılıyor

En büyük merkeziyetsiz borsalardan biri olan Coinbase’in yatırımcısı, Rocket Pool’un Oracle DAO’suna ait ödüllerden pay alacak.

4 Nisan 2023 09:47

Güncellenme: 4 Nisan 2023 11:20

Coinbase Ventures, likit staking protokolü Rocket Pool ile olan ilişkilerini bir üst seviyeye taşıyor. Geçtiğimiz cuma günü, işlem hacmine göre en büyük merkeziyetsiz borsalardan biri olan Coinbase’in yatırımcısı Coinbase Ventures, Rocket Pool’un Oracle DAO’suna katıldı. Oracle DAO, protokol için gerekli sıra dışı hizmetleri gerçekleştiren, özelleştirilmiş node işlemcilerinden oluşan bir grup.

Ayrıca Coinbase Ventures, Oracle DAO’ya ait her ödül döneminde üretilen toplam RPL enflasyonundan yüzde 15’lik bir pay alacak. CoinGecko verilerine göre, Rocket Pool ekosisteminin native token’ı olan RPL, 43-44 dolar arasında değişen bir değere sahip. Rocket Pool’un staking türevi olan rETH, Uniswap’ta 1,07295 ETH değerinde.

Bu yılın başlarında, Rocket Pool’un kurucusu David Rugendyke, Coinbase Ventures’ın Rocket Pool staking platformuna yatırım yaptığını açıklamıştı. Yatırımcı şirketin oDAO’ya dahil olması ise kripto alanındaki birçok kişi tarafından Ethereum Shanghai hard fork’una hazırlık olarak görülüyor. Hard fork’taki ether işlemleri 12 Nisan’dan itibaren gerçekleştirilebilecek.

Discord’ta [object Object] kullanıcı adını kullanan Rocket Pool node işlemcisi, Coinbase Ventures’ın Oracle DAO’nun bir parçası olmasından gayet memnun olduklarını söyledi ve ekledi: “Açıkçası ABD’de yer almayan isimlerin oDAO’ya katılmalarını daha çok istiyorum. Şu anda 18 üyemizin 8’i ABD merkezli.”


Daha Fazla Oku

    CoinbaseCoinbase VenturesOracle DAOlikit staking

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Sage D. Young

Sage D. Young, CoinDesk'te bir teknoloji protokolü muhabiridir. Solarpunk Hareketi'ni önemsiyor. Ekonomi ve Felsefe alanlarında Veri Bilimi alanında çift ana dal yapmış olan Claremont McKenna Koleji'nden yeni mezun oldu. ETH, LINK, AAVE, PEOPLE, OS ve HTR'nin yanı sıra birkaç NFT'nin sahibidir.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Yerli Girişim Clave Artık Herkese Açık

10 Nisan 2024 21:49

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk