Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Coinbase NFT’den “Kapatmıyoruz” Açıklaması

Coinbase NFT pazaryerinin kapatılacağı söylentileri üzerine açıklama yapıldı.

2 Şubat 2023 11:52

Güncellenme: 2 Şubat 2023 13:13

Kripto para borsası Coinbase’in NFT platformu Coinbase NFT’nin kapatıldığı söylentileri üzerine bir açıklama yapıldı.


Açıklamada yaratıcıların kendilerinden talep ettikleri özellikler ve araçlara odaklanabilmek için yaratıcı drop’larını durma kararı alındığı belirtildi.Ayrıca, “Açıkça söylemek gerekirse Coinbase NFT pazaryerini kapatmıyoruz” denildi.


Coinbase NFT partneri Jessica Yatrofsky, dün akşamüstü gelecek NFT koleksiyonunun Coinbase NFT’de drop yapmayacağını, kendisine özel olarak yapılan bilgilendirmeye göre pazaryerinin kapatılacağını söylemişti.Coinbase’in NFT drop özelliği yaratıcıların koleksiyonlarını direkt olarak pazaryerinde piyasaya sürmelerini sağlıyor. Böylece NFT platformu OpenSea gibi ikincil bir pazaryeri gibi hizmet verilmiyor.


Dune Analytics verilerine göre Coinbase NFT’nin tüm zamanlar işlem hacmi 4454 ether (yaklaşık 7 milyon dolar). OpenSea, Ocak ayında 306.645 ETH yani yaklaşık 483 milyon dolarlık bir işlem hacmine ulaşmıştı.


Daha Fazla Oku

    CoinbaseCoinbase NFTnft

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Cameron Thompson

Cameron Thompson, CoinDesk'te bir sosyal medya stajyeridir. Ekonomi ve Bilim ve Teknoloji Çalışmaları alanında uzmanlaştığı Tufts Üniversitesi'nden mezun oldu. Öğrenciyken Tufts Blockchain Club'ın pazarlama direktörlüğünü yaptı. Şu anda elinde az miktarda BTC, ETH, MANA ve COMP tutuyor..

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
ETF Girişleri Rekor Kırarken Bitcoin Bahisleri 37 Milyar Dolarlık Zirveye Ulaştı

7 Haziran 2024 11:09

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk