Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Cathie Wood'un ARK Invest'i Coinbase Hisselerini Satmaya Devam Ediyor

ARK, ABD piyasası kapandıktan sonra 34,3 milyon dolarlık hisse sattı.

15 Şubat 2024 12:41

Güncellenme: 15 Şubat 2024 13:15

Cathie Wood tarafından işletilen yatırım şirketi ARK Invest, kripto borsasının dördüncü çeyrek kazançlarını bildirmesinden bir gün önce, son bir ay içinde ilk kez Coinbase (COIN) hissesi sattı.


ARK, e-postayla gönderilen günlük ticaret raporuna göre üç farklı fondan 34,3 milyon dolar değerinde hisse sattı. Hisse senedini en son 11 Ocak'ta sattığını bildirmişti.


ABD'de listelenen tek kripto borsası Coinbase, dün piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi olan bitcoin (BTC) 52.000 dolara tırmanırken hisse fiyatını 160,38 dolara çıkardı. Hisseler dünden beri yüzde 19 arttı. Nasdaq Composite hisse senedi endeksi ise aynı dönemde %5,9 değer kazandı.


Borsanın, bugün piyasa kapandıktan sonra kripto piyasası yükselirken artan işlem hacminin desteğiyle normale göre daha güçlü bir kazanç tablosu bildirmesi bekleniyor. Kriptoyu da kapsayan bir ticaret platformu olan Robinhood, yakın zamanda kripto gelirlerinde %10'luk bir artış bildirdi.


Yatırım şirketi, Fintech Innovation ETF'den (ARKF) 30.009, Innovation ETF'den (ARKK) 152.600 ve Next Generation Internet ETF'den (ARKW) 31.459 hisse sattı.


Daha Fazla Oku

    ark investkriptoborsaCoinbasehisse

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Coinbase: Yarılanma Sonrası Kripto Piyasasının Kaderini Makro Faktörler Belirleyecek

21 Nisan 2024 12:57

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk