Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Cathie Wood'un ARK Fintech Innovation ETF’si Daha Fazla Coinbase Hissesi Satın Aldı

Coinbase ARKF’ın sahip olduğu üçüncü en büyük hisse oldu.

25 Ekim 2022 10:50

Güncellenme: 25 Ekim 2022 15:45

ARK'ın Fintech Innovation Fund (ARKF), Coinbase'in 10,880 hissesini varlıklarına ekleyerek hisse senedi varlıklarını 60.5 milyon dolara çıkardı bu şekilde fonun ağırlığını yüzde 8’e çıkarmış oldu.


Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile yapılan 13F raporuna göre, bu ARK'ın Haziran ayından beri ilk Coinbase hisse senedi alımını temsil edecek. Ağustos ayındaARK'ın CIO’su Cathie Wood, kripto borsasına yönelik SEC soruşturması nedeniyle fonun Coinbase'deki varlıklarını azalttığını söyledi.Wood, soruşturmayı o sırada Coinbase'e "thesis riskolarak adlandırdı ve ARK'ın 1.1 milyon COIN hissesi satacağını dile getirdi.


Wood ve ARK genellikle hem Coinbase’de hem de kriptoda genel olarak oldukça yükselişte kalıyor. 13F raporuna göre ARK'ın 7,7 milyon COIN hissesine sahip ve geçen yıl boyunca varlıklarına yaklaşık 2 milyon hisse eklediğini gösteriyor. ARK'ın tüm coin alımlarına ortalama 218.45 dolarlık bir fiyat ödediğini gösteriyor.


Yakın zamanda Peter McCormack'ın "What Bitcoin Did" podcast'inde yer alan Wood, bitcoin (BTC) 250 dolardan işlem görürken 100,000 dolar değerinde satın alındığını ve o zamandan beri satılmadığını söyledi. BTC'nin şu anda mevcut piyasa fiyatlarında 7.6 milyon dolar değerinde olduğu tahmin ediliyor.


Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Sam Reynolds

Sam Reynolds, CoinDesk'in Asya'daki Taipei merkezli piyasalar ekibinde bir muhabirdir. Daha önce Blockworks ve Forkast News için çalıştı. Kripto gazeteciliği kariyerinden önce, IDC'nin araştırma ekibinde teknoloji ve yarı iletken analistiydi ve BBC ve Bloomberg'de yer aldı. Az miktarda BTC ve ETH sahibidir.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Arbitrum Trader'ları Artık Geçici Kayıplardan Korunabilecek

20 Eylül 2023 16:18

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk