Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Blokzincir Tabanlı Bilgi Yarışması Oyunu Trivians'ın Token’ı Görücüye Çıkıyor

Onedio.com ve Oyna Kazan’ın geliştiricileri tarafından kurulan Trivians'ın token’ı yerli kripto para borsası ICRYPEX’te listelenecek.

20 Eylül 2022 18:11

Güncellenme: 21 Eylül 2022 00:21

Bir zamanların oldukça popüler formatlarından sunuculu ve canlı bilgi yarışmalarının artık esamesi okunmuyor. Ancak bu alanda deneyim kazanan ve yönünü blok zincirine çevirenler var. Yaklaşık bir ay önce CoinDesk Türkiye’ye özel konuşan Trivians’ın CEO’su Efe Kathüda, alışılageldik bilgi yarışması formatında değişikliklere gideceklerini ve Web3 dünyasının popüler oyna-kazan modelini benimseyeceklerini söylemişti.


Kurucuları arasında Onedio’nun kurucu ortağı Kaan Kayabalı ve 4129grey CEO’su Alemşah Öztürk gibi isimlerin yer aldığı Trivians’ın token arzı geçtiğimiz Temmuz ayında merkeziyetsiz borsalardan PancakeSwap’ta yapılmıştı. Şimdilerdeyse TRIVIA yerli ve merkezi kripto para borsası ICRYPEX’te listelenecek.


22 Eylül’de ICRYPEX’te sergilenecek TRIVIA hakkında konuşan ICRYPEX CEO’su Gökalp İçer, "Trivian, bilgi yarışması konseptini P2E modeliyle bir araya getiren sayılı örneklerden biri. Türkiye’nin önde gelen kripto para platformu ICRYPEX olarak biz de Trivian’ın kripto para birimi olan ve Coinmarketcap verilerine göre piyasa değeri 1,64 milyon doların üzerinde seyreden TRIVIA token’ı platformumuzda listeleyeceğiz” diye konuşuyor.


Kullanıcılar verdikleri doğru yanıtlarla TRIVIA token ödüllerinden yararlanabilecek. Şirket tarafından yapılan basın açıklamasına göre, bilgi yarışması bugün Türkçe, İngilizce ve İspanyolca dillerini destekleyecek. “Çok yakında Rusça, Arapça ve Çince soruları da içerecek ve bu sayede 2 milyarı aşkın insandan olan potansiyel oyuncu pazarına ulaşacak. Güçlü iş modeli ve zengin soru içeriğiyle kullanıcıların ilgisini çeken bu oyun, entelektüel bilgiyi eğlenerek kazanca dönüştürmenin bir yolunu sunuyor” diye konuşuyor İçer.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Alp Börü

Alp Börü CoinDesk Türkiye'de kripto piyasaları, şirketler ve stratejiler üzerine çalışmalar yapan editördür. Daha öncesinde Bloomberg BusinessWeek Türkiye'de dijitalleşme, teknoloji ve kripto sektörü konusunda haberler ve röportajlar gerçekleştirmiştir.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: BTC Açık Opsiyonları Zirvede, Analistlerin Yeni Beklentisi 83 Bin Dolar

8 Haziran 2024 00:51

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk