Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Bitget, Copy Trade Özelliği ile Yeniden Markalaşıyor

Bitget’in yeniden markalaşma kampanyası, “daha akıllı ticaret” prensibine odaklanarak güvenli, kullanıcı dostu ve verimli bir finansal gelecek için sezgisel araçlarla bireyleri güçlendirmeyi amaçlıyor.

8 Ağustos 2023 13:39

Güncellenme: 8 Ağustos 2023 13:52

Kullanıcılarına güvenli bir kripto işlem deneyimi sunmak için çalışmalarına devam eden Bitget, yeniden markalaşma girişimini duyurarak endüstride değişim yaratmayı ve farklı türdeki kullanıcılar için kazan-kazan durumu oluşturmayı amaçlıyor. Bu vizyon, Bitget’in copy trade özelliğiyle (kullanıcıların, profesyonellerin işlemlerini kopyalayabilmesi) ve yakın gelecekte tanıtılacak yapay zeka destekli araçlarla da somutlaşacak.


“Daha akıllı bir dijital gelecek şekillendirmeye olan bağlılığımızı teyit ediyoruz”

Bitget’in yöneticisi Gracy Chen, yeniden markalaşma inisiyatifi hakkında şöyle konuştu: “Bitget'in beş yıllık yolculuğu, teknolojik dönüşüm vizyonumuzun kanıtı oldu ve 2018'den bu yana platformun elde ettiği ilerlemeden gurur duyuyoruz. Bugün yeni marka kimliğimizi, vizyonumuzu ve görsel dünyamızı paylaşırken, daha akıllı bir dijital gelecek şekillendirmeye olan bağlılığımızı teyit ediyoruz. Bitget, güvenli, daha akıllı ve verimli bir ticaret ortamı yaratmak için endüstri liderleriyle iş birliği yapmaya kararlı."


Chen, sözlerine şöyle devam etti: "’Trade Smarter’ yani ‘Daha akıllı ticaret’ Bitget’in yeni marka sloganı olacak. Daha iyi bir kripto ticaret platformunun, toplumu ve kullanıcıları daha akıllı ticaret yapmaları için güçlendirmeyi amaçladığına inanıyoruz. Bu nedenle marka sloganımızı da güncelledik. Bitget, bireyleri kripto paralara sıcak bakmaya ve potansiyellerini parlak bir gelecek için açığa çıkarmaya teşvik ediyor. Geçtiğimiz beş yıl boyunca, ticaretteki karmaşık zorlukları ele almak için kullanıcıların ihtiyaçlarını önceliklendiren Bitget, kripto endüstrisinde standartları belirleyen kullanıcı dostu ticaret ürünleriyle öncü rol oynamaya devam ediyor. Daha akıllı bir geleceği şekillendirmeye olan kararlılığıyla Bitget, teknolojinin gücünü kullanarak kullanıcılarını güçlendiriyor ve endüstride olumlu değişime öncülük ediyor."


Yeniden markalaşma yolculuğunda görsel kimlik de güncelleniyor

Bitget, ticaret sürecini basit ve verimli hale getirmek için görsel kimliğini de güncelliyor. Markanın yeni görsel tasarımı "çıkarma" yaklaşımına dayanacak ve ilk değişiklik Bitget'in ikonik ok işareti logosundaki "uçlar"ın çıkması olacak. Basitleştirilmiş logo, kullanıcıların yatırım hedefleriyle uyumlu kendi ticaret vektörlerini bulmalarına yardımcı olan bir yönlendirme hissini vurguluyor. Bitget, mobil ve masaüstü sürümlerinin görsel olarak yenilenme sürecini altı ay içinde tamamlayacak. Bitget, aynı zamanda Lionel Messi gibi ünlü isimlerle olan iş birlikleri ve küresel eğitim girişimleriyle kullanıcıların kripto paralar hakkındaki farkındalığını artırmaya devam edecek.


Bitget, Bitget Wallet ile entegre olduktan sonra 20 milyon kayıtlı kullanıcıya ulaştı. Halihazırda 110 binden fazla kullanıcı, platforma ticaret stratejilerini paylaşarak katkıda bulunuyor ve bunları takip edip deneyimlerden faydalanan yaklaşık 540 bin kişi bulunuyor. Bitget'te copy trade özelliğinin başlaması, 2023 ilk yarısında elde ettiği sonuçlar üzerinde önemli bir etkiye sahip oldu. Bu doğrultuda Bitget, 29 bin 700 yeni trader’ı ve 169 bin 800 yeni takipçiyi çekerek toplamda 74 milyon doların üzerinde kâr elde etti.


BGB coin’in 2023 performansı

Bitget, 60'dan fazla ülkede ve bölgede 1,300 çalışanla faaliyet gösteriyor. TokenInsight 2023 Q2 Borsa Raporu'na göre üç aylık birikmiş işlem hacmi açısından CEX'lerde dördüncü sırada yer alan Bitget, ilk beş CEX arasında pazar payında yüzde 1,81 ile ikinci en yüksek artışı göstererek yüzde 8,7'ye ulaştı. BGB coin’i ise 2023 yılında en iyi performans gösteren CEX coin’i olarak BTC'yi geride bıraktı.


İlginizi çekebilir:Daha Fazla Oku

    cexmerkezi kripto borsasıBitgetbgb coin

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Başak Çetinbülüç

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu olan Başak, yaklaşık 3 yıldır kripto paralar, blok zinciri teknolojisi, NFT'ler ve Web3 alanlarında çeviri ve yazarlık yapıyor.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin Düzeltmesi Yaklaşıyor Olabilir

26 Şubat 2024 20:44

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk