Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Bitci ve TRON DAO İş Birliği: Türkiye'deki Dijital Varlık Arzını Geliştirmek

Yapılan açıklamaya göre bu iş birliği, Bitci’nin güvenilir dijital varlıkları listeleme taahhüdünü vurgulayacak.

7 Şubat 2024 11:46

Güncellenme: 7 Şubat 2024 13:19

Kripto para borsası Bitci, TRON DAO ile TRON ekosisteminin Türkiye pazarında erişilebilirliğini artıracak stratejik iş birliğini duyurdu. Yapılan açıklamaya göre bu iş birliği, Bitci’nin güvenilir dijital varlıkları listeleme taahhüdünü vurgulayacak.


Bitci’nin CEO’su Ahmet Onur Yeygün, önemli gelişmeye dair şunları söyledi: “TRON ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği, kullanıcılarımıza daha geniş bir yelpazede hizmet ve dijital varlık sunma misyonumuzda önemli bir adım oldu. Bu ortaklık, TRON’un güçlü teknolojik altyapısıyla birleşerek kullanıcılarımızın daha hızlı ve güvenli işlem yapmasını sağlayacak. TRON’un geniş topluluğu sayesinde dijital varlıklarımızın daha fazla kullanıcıya erişmesi ve benimsenmesi de mümkün hâle gelecek. TRON’un gelişmiş teknolojisi ve geniş topluluğunun kullanıcılarımızın dijital varlıklarını daha etkili bir biçimde kullanmaları için yeni fırsatlar sunacağına inanıyoruz. Bu iş birliği, güvenilir ve yenilikçi dijital varlık hizmetleri sunma vizyonumuzu daha da ileriye taşımamıza olanak tanıyarak Bitci’yi Türk blockchain sektöründe öncü bir güç haline getiriyor.”


Halihazırda listede yer alan Tron (TRX) ve Bitci, TRON ekosistemi tekliflerini APENFT, BTT, JUST, SUN, USDD ve WIN gibi ek token’ları içerecek şekilde genişletiyor. Bu genişleme, Türk Lirası (TRY) ve USDT çiftleri ile işlem kolaylığı sağlayarak kullanıcıların seçeneklerini artıracak ve borsanın büyümesine katkıda bulunacak.


TRON DAO Ekosistem Lideri David Uhryniak da "Bitci ile olan bu stratejik iş birliğinden heyecan duyuyoruz. Kendilerinin Türkiye'deki konumları, TRON ekosistemi için büyük fırsatlar yaratırken TRON'un küresel erişilebilirliğini artırıyor. Bölgede blok zinciri teknolojisinin daha geniş çapta benimsenmesini destekliyoruz" dedi.


Şirketler tarafından yapılan açıklamaya göre, bu girişim yalnızca TRON'un küresel genişlemesini desteklemekle kalmayacak, aynı zamanda Bitci'yi Türkiye'nin giderek büyüyen blok zinciri ortamında önemli bir güç olarak konumlandıracak. 


Daha Fazla Oku

    tron daoTrontrxBitci

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Türkiye Pazarını Hedefleyen Kripto Hizmet Sağlayıcılar İçin Kritik Viraj

19 Haziran 2024 13:36

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk