Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Binance.US’ten İki Üst Düzey Yönetici Daha Ayrılıyor

Geçtiğimiz hafta borsanın CEO’su Brian Shroder işten ayrılmıştı.

15 Eylül 2023 09:40

Güncellenme: 15 Eylül 2023 09:50

Binance.US, kripto borsasına yönelik yoğunlaşan düzenleyici soruşturmalar devam ederken CEO Brian Shroder’ı kaybetmesinden kısa bir süre sonra iki üst düzey yöneticiyi daha kaybetti.


Wall Street Journal’ın haberine göre, şirketin hukuk başkanı Krishna Juvvadi ve risk yöneticisi Sidney Majalya işten ayrılıyor. Juvvadi geçtiğimiz yıl mayıs ayında, Majalya ise Aralık 2021’de göreve başlamıştı.


Şirketin sözcüsü CoinDesk’in yorum talebini reddetti.


Brian Shroder’ın ayrılması sırasında borsanın iş gücünün üçte birini kaybettiği söylenmişti.


Borsa için zor bir yıl

Binance, düzenleyicilerin özellikle ABD’de yer alan kripto borsalarını iflasa kadar sürüklediği zor bir yılla karşı karşıya. Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), haziran ayında ABD Emtia Vadeli İşlemler Komisyonu’nun (CFTC) suçlamalarından destek alarak şirketin menkul kıymetler yasalarını ihlal ettiği iddiasıyla dava açmıştı.


Bu ayın başlarında global ürün lideri Mayut Kamat’ı kaybeden şirket, ilerleyen dönemde strateji sorumlusu Patrick Hillmann, kıdemli soruşturma yöneticisi Matthew Price ve uyumluluk süreci kıdemi başkan yardımcısı Steven Christie’nin de işten ayrılmasına tanık oldu.


İlginizi çekebilir:Daha Fazla Oku

    Binancebinance USSECborsa

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Aoyon Ashraf

Aoyon Ashraf, CoinDesk için kripto madenciliğini ele alıyor. Hisse senetleri ve emtiaları inceleyen haberler yazarak Bloomberg'de neredeyse on yıl geçirdi. Bundan önce, küçük ölçekli şirketleri finanse ederek satış tarafında birkaç yıl geçirdi.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Fidelity, Güncel Ether ETF Başvurusunda Staking Planlarına Yer Vermedi

21 Mayıs 2024 15:20

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk