Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Binance VIP ve Kurumsal Yatırımcılar için Yeni Platform Başlattı

Binance Institutional'ın piyasaya sürülmesi, CEO Changpeng Zhao'nun ayı piyasasında genişleme ve işe alma taahhüdü ile uyumlu.

24 Haziran 2022 18:02

Güncellenme: 24 Haziran 2022 19:50

Kripto para borsası Binance, kurumsal yatırımcıların dijital varlık ticareti yapmaları için gelişmiş bir platform olan Binance Institutional'ı piyasaya sürüyor.

                  

  • Borsa, ürünü, ürüne adanmış yeni hesabından paylaştığı tweet ile duyurdu ve ürünü piyasaya sürme kararının “kurumsal tekliflerini ve hizmetlerini yükseltme çabası” olduğunu vurguladı.

  • Binance Institutional'ın web sayfasına göre ürün, algoritmik ticaret için tezgah üstü likidite ve uygulama, anında fiyatlandırmaya erişim, gelişmiş saklama çözümleri, komisyoncu ürünleri paketi ile spot ve vadeli işlem piyasalarındaki yatırımcılar için bir likidite programı sunacak.

  • Binance, yıllık 7.7 trilyon dolarlık işlem hacmi ve 90 milyon kayıtlı kullanıcısı ile hacim olarak dünyanın en büyük kripto para borsası.

  • Binance Kurumsal'ın piyasaya sürülmesi, rakiplerinin çoğunun aksine, kripto varlıkları için mevcut ayı piyasası sırasında operasyonlarını genişletme eğilimini takip ediyor. Binance CEO'su Changpeng "CZ" Zhao, şirketin Consensus 2022 sırasında yeni çalışanlar işe alma planlarından bahsetti. Ayrıca bu haftanın başlarında Binance.US, daha fazla kullanıcı getirmek için bitcoin (BTC) alım satım ücretlerini ortadan kaldıracağını söyledi.

  • Binance Corporate web sitesi üzerinden erişilebilen hizmet, ABD şubesi Binance.US müşterileri kullanılamıyor.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Cameron Thompson

Cameron Thompson, CoinDesk'te bir sosyal medya stajyeridir. Ekonomi ve Bilim ve Teknoloji Çalışmaları alanında uzmanlaştığı Tufts Üniversitesi'nden mezun oldu. Öğrenciyken Tufts Blockchain Club'ın pazarlama direktörlüğünü yaptı. Şu anda elinde az miktarda BTC, ETH, MANA ve COMP tutuyor..

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
"Yasanın Asıl Kapsamı SPK’nın Getireceği İkincil Düzenlemeler Sonrasında Görülecek"

19 Temmuz 2024 16:59

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk