Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Binance TR, Kurumsal Şirketlerin Hesap Açma Sürecini Yeniledi

Borsa, kurumsal şirketlerin hesap açma süreçlerini “kullanıcı odaklı” bir tasarımla yeniledi.

6 Haziran 2023 13:28

Güncellenme: 6 Haziran 2023 13:56

Türkiye’nin lider kripto para borsalarından Binance TR, kurumsal yatırımcılar için geçen yıl başlattığı kurumsal hesap açma sürecini “kullanıcı odaklılık” stratejisi ile yeniden tasarladığını duyurdu.


Binance TR tarafından duyurulan yenileme ile şirketler, dört kolay adımda kurumsal hesap başvurularını yaparak Binance TR’nin güvenli ve rekabetçi bir ortam sağlamak amacıyla sundukları ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayabilirler.


İlk adım olarak Başvuru Formu’nu doldurmaları beklenen kurumsal şirketlerin, Binance TR tarafından yapılacak ön incelemenin ardından ek bilgi ve belgeleri sağlaması gerekiyor. Eksik veya hatalı bilgi iletilmesi durumunda ise kurumsal hesap başvurusu yapan kullanıcıların başvuru formunu tekrar doldurarak yeni bir başvuru oluşturması gerekiyor. Ek bilgi ve belgelerin sağlanması ile ikinci tur değerlendirme gerçekleştirilirken, değerlendirmenin olumlu olması halinde son onaylarla beraber kurumsal hesap açılış işlemi tamamlanıyor.


Kurumsal hesap kullanıcı verileri Binance TR ile güvende

Başvuru esnasında kurumsal hesaplar tarafından sağlanan tüm bilgi ve belgeler, Binance TR sistemlerinde saklanırken hiçbir veri 3. taraflarla paylaşılmıyor. Kurumsal hesap sahiplerinin verileri yalnızca Binance TR bünyesinde görev yapan ilgili ekipler tarafından değerlendirilmek ve arşivlenmek üzere kullanılıyor.


Kurumsal hesap başvurusu yapanların, sürece dair merak ettikleri bilgilere ve Sıkça Sorulan Sorulara, Binance TR Kurumsal Hesap Başvurusu destek makalesinden ulaşılabilir.


İlginizi çekebilir:Daha Fazla Oku

    BinanceBinance TR

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Başak Çetinbülüç

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu olan Başak, yaklaşık 3 yıldır kripto paralar, blok zinciri teknolojisi, NFT'ler ve Web3 alanlarında çeviri ve yazarlık yapıyor.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Haftaya Bakış: Yeni Kayıplar

2 Ekim 2023 11:32

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk