Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Alchemy, Web3 Projelerini Finanse Etmek İçin 25 Milyon Dolarlık Hibe Programı Başlattı

Alchemy, kripto düşüşünü alandaki yeni geliştiricileri desteklemek için iyi bir fırsat olarak görüyor.

17 Haziran 2022 15:37

Güncellenme: 17 Haziran 2022 16:27

Blockchain geliştirici platformu Alchemy, Web3 geliştiricilerini ve yeni başlayanları desteklemek için 25 milyon dolarlık bir hibe programı başlatıyor. Pazartesi günü 50.000 dolar'a kadar olan fon başvuruları başlayacak. Fonlar temmuz ortasında verilecek.


Kripto fiyatlarındaki son çöküş, birçok şirketin işçileri işten çıkarmasına ve projeleri küçültmesine neden olurken, Alchemy, çöküşü Web 3 projelerinin gelişmesi için bir fırsat olarak görüyor.


Alchemy'nin Ekosistem Geliştirme Başkanı Paul Almasi, CoinDesk'e şunları söyledi: 


"Ekosistem kurucuları olarak, herkesin yeni teknoloji hakkında heyecanlanmasına yardımcı olmanın; aynı zamanda piyasadaki gerileme sırasında bile ekosisteme yeni geliştiriciler getirmenin bizim sorumluluğumuz olduğuna inanıyoruz."


Almasi, Alchemy'nin NFT'lerin faydasını artırmaya ve DeFi'yi hem kurumlar hem de hane halkı yatırımı için erişilebilir hale getirmeyi hedefleyen projeleri finanse etmeyi umduğunu söyledi. İlk grubu, Alchemy ekibi içinden seçilen "çeşitliğin temsili" ile ilk grubun oluşturulduğunu kaydetti.


Alchemy, Web3 projeleri oluşturan geliştiricilere kaynak sağlamanın ötesinde, “Web3 U” ve “The Road to Web3” eğitim platformlarına da yatırım yaptı. 


Almasi, "Web3’ü oluşturmak gerçekten acı verici... İnsanların bunları bir müfredat içinde öğrenebilecekleri merkezi bir alana sahip olmak istiyoruz" dedi.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Cameron Thompson

Cameron Thompson, CoinDesk'te bir sosyal medya stajyeridir. Ekonomi ve Bilim ve Teknoloji Çalışmaları alanında uzmanlaştığı Tufts Üniversitesi'nden mezun oldu. Öğrenciyken Tufts Blockchain Club'ın pazarlama direktörlüğünü yaptı. Şu anda elinde az miktarda BTC, ETH, MANA ve COMP tutuyor..

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
ABD Coinbase'e 240 Milyon Dolarlık BTC Aktardı ve Düşüşe Yol Açtı

27 Haziran 2024 12:01

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk