Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Alchemy, Web3 Eğitim Platformu ChainShot’ı Satın Alarak Geliştiricilerini Destekleyecek

Web3 geliştiricisi şirket Alchemy’nin geçtiğimiz aylarda geliştiricilerini eğitmek için çalışmalarda bulunduğu biliniyor.

26 Ağustos 2022 13:46

Güncellenme: 26 Ağustos 2022 16:21

Web3 geliştiricisi şirket Alchemy, blok zinciri üzerine eğitim veren platform ChainShot’ı satın aldı. Şirket tarafından Perşembe günü yayımlanan blog yazısına göre, söz konusu satın alımla Web3 geliştiricilerine kaynak sağlanacak ve eğitimler verilecek.


Alchemy’den yapılan açıklamada satın alımın değerlemesi açıklanmadı.


CoinDesk’e konuşan Alchemy’nin ürün müdürü Elan Halpern, şirketinin misyonunun Web3 geliştiricilerini desteklemek olduğunu, ChainShot satın alımıyla sağlanacak kaynakların blok zinciri gelişimi üzerine kullanılacağını söylüyor. Giriş seviyesindeki Ethereum geliştiricilerine eğitim veren ChainShot, Alchemy’nin kullanıcılarına müfredat sağlayacak.


Alchemy geçtiğimiz yıldan beri geliştiricilere ayırdığı kaynakları büyütüyor. Şubat ayında çıktıkları C yatırım fonundan 200 milyon dolar toplayan şirket, erken aşama kripto projeleri için 25 milyon dolarlık fon ayırmış durumda.


Alchemy’nin ürün müdürü Halpern, “ChainShot’la beraber geliştiricilerin bir üst seviyeye çıkmalarını sağlayacak kapsamlı bir yol çiziliyor. Böylece geliştiriciler Web3’teki yerlerini sağlamlaştıracak ya da kendi protokollerini kurmanın yanı sıra bu alana yeni projeler geliştirebilecekler” diye konuşuyor.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Cameron Thompson

Cameron Thompson, CoinDesk'te bir sosyal medya stajyeridir. Ekonomi ve Bilim ve Teknoloji Çalışmaları alanında uzmanlaştığı Tufts Üniversitesi'nden mezun oldu. Öğrenciyken Tufts Blockchain Club'ın pazarlama direktörlüğünü yaptı. Şu anda elinde az miktarda BTC, ETH, MANA ve COMP tutuyor..

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
SocialFi Meme Coin’lere Meydan Okuyor

15 Mayıs 2024 11:25

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk