Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

Matrixport: “Bitcoin Yıl Sonuna Kadar 56 Bin Doları Görebilir”

Yılın son aylarında yükseliş ivmesini sürdürmesiyle bilinen bitcoin, 31 Aralık’a kadar 56 bin dolara ulaşabilir.

2 Kasım 2023 15:23

Güncellenme: 2 Kasım 2023 15:29

Wall Street’teki en ünlü sözlerden biri, boğa piyasalarının herhangi bir dış faktör olmadıkça devam etme eğilimini sürdürmeleridir. İşte tam da bu yüzden, kripto hizmetleri sağlayıcısı Matrixport bitcoin’in (BTC) yıl sonuna kadar 56 bin dolara kadar yükselebileceğini düşünüyor.


Matrixport’un araştırma ve strateji başkanı Markus Thielen, “Bitcoin 18 Aralık’a kadar zirveye ulaşma eğiliminde. Bu yüzden kasım ayının başından aralık ayının ortasına kadar olan altı ila yedi haftayı “Noel Baba Rallisi” olarak adlandırabiliriz.”


Lider kripto para birimi yazının yazılması sırasında 35 bin doların üzerinde işlem görüyor, bu da yılın başından bu yana yüzde 114’lük bir artışı temsil ediyor. Beklenen yüzde 65’lik fiyat artışı, bitcoin’in yıl sonuna kadar 65 doların üzerinde işlem görebileceği anlamına geliyor.Yukarıdaki grafik, bitcoin’in 2010-2022 yılları arasındaki ilk on ay ve son iki ayındaki performansını gösteriyor.


Son on iki yılın yedisinde bitcoin ilk on ayda en az yüzde 100 kazanç elde etti. Bu yedi yılın son sekiz haftasında ise ortalama yüzde 65’lik bir artış görüldü.


Tarih her ne kadar tekerrür etse de geçmiş verilerin gelecek için garanti bir sonuç sunmadığını unutmamak gerekiyor.


Daha Fazla Oku

    BitcoinbtcMatrixport

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Omkar Godbole

Omkar Godbole, Mumbai merkezli kıdemli bir piyasa muhabiriydi. Omkar daha önce FXStreet ve Mumbai merkezli aracı kurumda FX analisti olarak çalıştı ve Finans alanında yüksek lisans yaptı. Omkar, az miktarda bitcoin, ether, BitTorrent, tron ​​ve dot tutar.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Yerli Girişim Clave Artık Herkese Açık

10 Nisan 2024 21:49

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk