Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

Kripto Balinaları Pepecoin Biriktiriyor ve İşlem Hacmi Binance’e Kayıyor

İleriyi düşünen yatırımcılar fiyatlar düşse bile meme coin’i satın almaya devam ediyor.

10 Mayıs 2023 11:53

Güncellenme: 13 Mayıs 2023 17:31

Pepecoin (PEPE) yatırımcıları fiyat değişimlerinden etkilenmiyor ve önümüzdeki haftalarda bullish fiyat hareketi göstermesi beklenen token’lara yatırım yapmaya devam ediyorlar.


On-chain analiz aracı Lookonchain, üç balinanın bu haftanın başlarında fiyatların yüzde 50 düşmesiyle PEPE token biriktirmeye başladığını gösteriyor.


Lookonchain, Twitter’da şu verileri paylaştı: “Fiyat düşüşü sırasında 3 balina PEPE almaya başladı. 0x50C1 adresi token fiyatı 0,000002054 dolar olduğu sırada Binance üzerinden 1,4 trilyon PEPE çekti. Bu da 2,76 milyon dolara denk geliyordu.”


“0x2Baa adresi, token fiyatı 0,000001942 dolar olduğu sırada 429 bin dolar değerinde 212 milyar PEPE satın aldı. 0x3AE8 ise token fiyatı 0,000001957 dolarken 864 bin dolar değerinde 424 milyar PEPE satın aldı.”CoinGecko verileri, PEPE’nin son 24 saat içerisinde 455 milyon doların üzerinde işlem gördüğünü gösteriyor.


Ayrıca veriler, Binance’in geçen haftaki token listelemesinden sonra işlem hacimlerinin merkeziyetsiz borsa Uniswap’tan kripto borsası Binance’e kaydığını gösteriyor.


Son 24 saat içerisinde Binance, Uniswap’taki 55 milyon dolara kıyasla 160 milyon doların üzerinde Pepecoin trade’i gördü. Bu gelişmenin sebeplerinden biri, çarşamba günü itibarıyla Uniswap’taki ortalama PEPE işlem ücretlerinin 35 doları aşması olabilir.


DEXTools verileri, PEPE token’ın 100 bin ayrı holder sınırını geçtiğini gösteriyor.


Verilere göre Pepecoin holder’ları 4 milyon dolar ila 9 milyon dolar arasında potansiyel kâr oranına sahip.


Daha Fazla Oku

    TradingBinanceUniswapPepePepecoin

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Shaurya Malwa

Shaurya, kripto, DeFi, piyasa mikro yapıları ve protokol analizi konularına odaklanan CoinDesk Asya token ve veri ekibinin ortak lideridir. Shaurya, BTC, ETH, SOL, AVAX, SUSHI, CRV, NEAR, YFI, YFII, SHIB, DOGE, USDT, USDC, BNB, MANA, MLN, LINK, XMR, ALGO, VET, CAKE, AAVE, COMP, ROOK, TRX, SNX, RUNE, FTM, ZIL, KSM, ENJ, CKB, JOE, GHST, PERP, BTRFLY, OHM, BANANA, ROME, BURGER, SPIRIT ve ORCA dahil olmak üzere 1.000 doların üzerinde kripto para birimine sahiptir. Shaurya, Compound, Curve, SushiSwap, PancakeSwap, BurgerSwap, Orca, AnySwap, SpiritSwap, Rook Protocol, Yearn Finance, Synthetix, Harvest, Redacted Cartel, OlympusDAO, Rome, Trader Joe ve SUN'da likidite havuzlarına 1.000 dolardan fazla sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Kısa Vadeli Bitcoin Sahipleri Kâr Amaçlı Satışlarına Başladı

29 Mayıs 2023 15:18

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk