Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

Justin Sun'dan Huobi Likidite Fonu İçin 100 Milyon Dolarlık USDC Transferi

Fon, HT Token’ın ani düşüşüne ve sonrasındaki toparlanışına karşılık oluşturulmuştu.

10 Mart 2023 11:32

Güncellenme: 10 Mart 2023 15:09

Huobi’nin , Amerika saatiyle Perşembe günü geç saatlerde gerçekleşen olaya cevaben, HT Token’ının hızlı düşüşünden korunmak adına şimdi 100 milyon dolarlık bir likidite fonu var.Sun, Hong Kong saatiyle 11:27’den hemen sonra Huobi’ye 100 milyon dolarlık USDC transferini onayladı.


Sun’ın bir tweetine göre; bu ani düşüş ve sonrasındaki toparlanmanın nedeni, birkaç kullanıcının sebep olduğu piyasadaki kaldıraçlı ödemeydi. 


Bu, borsacılar Silvergate'in kripto şirketlerinin bankacılık işlerinden ayrılışının etkisini sindirirken, piyasa genelinde kullanıma hazır olan 307 milyon dolar tasfiye edildiği için daha geniş bir kripto piyasası düzeltmesinin ortasında geliyor.


Sun, ‘esas kripto paraların ve HT token’ının likidite derinliğini geliştirmeye, kaldıraç risk uyarılarını ve likidite kapasitelerini güçlendirmeye devam edeceklerini’ söyleyen bir tweet attı.


Sun daha önce de HT token’ının büyük hissedarı olduğunu açıklamıştı.


TradingView verilerine göre HT, Huobi borsasında TSİ 24:00’te, 24 saatin en yüksek seviyesi olan 4.81 dolardan 0.31 dolara gerilemiştiEkim ayında HT, Sun'ın "Huobi'yi yeniden canlandırmak HT'yi güçlendirmek içindir" demesi ve "HT etrafında marka yükseltme, yoğun güçlendirme ve işbirlikleri  dahil pek çok büyük hamle olacağına" söz vermesiyle yaklaşık yüzde 75 yükseldi.


CoinGecko verilerine göre HT, şu anda 3.90 dolardan işlem görüyor.


Daha öncesinde Nansen.ai'nin bir tweet’i, Sun'ın USDT'de 60 milyon dolar işleme koyduğunu belirtmişti, ancak bunun asıl hedefi Aave’di ve bunun Huobi likidite fonuyla ilgisi yoktu.


Daha Fazla Oku

    HuobiJustin SunSilvergateHT Token

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Sam Reynolds

Sam Reynolds, CoinDesk'in Asya'daki Taipei merkezli piyasalar ekibinde bir muhabirdir. Daha önce Blockworks ve Forkast News için çalıştı. Kripto gazeteciliği kariyerinden önce, IDC'nin araştırma ekibinde teknoloji ve yarı iletken analistiydi ve BBC ve Bloomberg'de yer aldı. Az miktarda BTC ve ETH sahibidir.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Haftaya Bakış: Kripto Politikayla İç İçe

13 Mayıs 2024 10:59

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk