Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

Jim Cramer Bitcoin'e Teslim Oldu: “Bu Olağanüstü Teknoloji Kalıcı Görünüyor”

Mad Money’nin sunucusu üç ay önce lider kripto para birimine oldukça önyargılıydı ve düşmesini bekliyordu.

3 Ocak 2024 11:41

Güncellenme: 3 Ocak 2024 11:48

Eski hedge fon yöneticisi ve CNBC’nin Mad Money isimli ekonomi programının sunucusu Jim Cramer, bitcoin (BTC) fiyatlarının 21 aydır ilk kez 45 bin doların üzerine çıkmasıyla birlikte kripto para birimine karşı duruşunu değiştirdi.


Cramer, CNBC'den David Faber'e verdiği röportajda, “Bu öyle bir şey ki sonunu getiremezsiniz. Bitcoin olağanüstü bir teknoloji ve insanların BTC’nin kalıcı olduğunu kabul etmeye başlaması gerekiyor.” Ayrıca Cramer, en hafif deyimiyle bir şüpheci olan merhum Charlie Munger’ın “bu büyük potansiyeli göremediğini” bildiriyor.


Çin madenciliği baskısının ardından 2021’de BTC varlıklarının çoğunu sattığını söyleyen Cramer, ekim ayı başlarında Sam Bankman-Fried davasının görülmeye başlamasıyla şunları ifade etmişti: “Bay Bitcoin büyük bir çöküşe tanık oluyor.”


Yine de eski hedge fon sağlayıcısının tamamıyla bullish olmadığını belirtmek gerek. Cramer, bir süre önce spot ETF onaylarının bir “haberi sat” olayına dönüşebileceğini öne sürmüştü.


Daha Fazla Oku

    Bitcoinbtcjim cramer

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin Yarılanması Kapıda, Fiyatlar Yükseliyor

19 Nisan 2024 16:57

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk