Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

Cantor Fitzgerald’ın CEO'su Bitcoin ve Tether Hayranı Çıktı

Cantor Fitzgerald, Tether'in 90 milyar dolar değerindeki hazine tahvillerinin custodian’larından biri olarak öne çıkıyor.

13 Aralık 2023 13:39

Güncellenme: 13 Aralık 2023 14:09

Wall Street brokeri Cantor Fitgerald’ın CEO’su Howard Lutnick, favori kripto para birimlerinin Bitcoin (BTC) ve Tether (USDT) olduğunu söyledi.


Röportajın ardından Tether’in Twitter trendlerine girmesine yol açan Lutnick, CNBC’nin Money Movers podcast’inde şunları söyledi: “Ben bir kripto hayranıyım ama spesifik olmak gerekirse sadece bitcoin hayranıyım. Diğer kripto paralar BTC ile karşılaştırıldığında hiçbir şey.” Daha sonra Lutnick, CEO’su olduğu şirketin Tether stabilcoin’inin custodian’larından biri olduğunu belirterek Tether hayranı olduğunu da ekledi.


“Şirket olarak custody hizmetleri sağladığımız Tether’in de büyük bir hayranıyım, zaten bu yüzden tahvilleriyle ilgileniyorum ve inanın, çok fazla tahvil var.”


Lutnick’e göre, bitcoin’in bu kadar değerli olması, Ethereum ve diğer layer-1’lerin aksine merkeziyetsizliğinden kaynaklanıyor.


“Tether mevzusunda ise herhangi bir sorun yaşadığınızda cüzdanlarınızı dondurabilirsiniz. Ethereum söz konusu olduğunda Joe Lubin’le muhatap olmanız gerekir.”


Lubin, kendisinin ve Consensys’in toplam ether arzının yarısından fazlasını tuttuğunu reddetmişti.


Daha Fazla Oku

    usdtbtcBitcointether

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Sam Reynolds

Sam Reynolds, CoinDesk'in Asya'daki Taipei merkezli piyasalar ekibinde bir muhabirdir. Daha önce Blockworks ve Forkast News için çalıştı. Kripto gazeteciliği kariyerinden önce, IDC'nin araştırma ekibinde teknoloji ve yarı iletken analistiydi ve BBC ve Bloomberg'de yer aldı. Az miktarda BTC ve ETH sahibidir.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Türkiye Pazarını Hedefleyen Kripto Hizmet Sağlayıcılar İçin Kritik Viraj

19 Haziran 2024 13:36

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk