Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

“Bitcoin ETF Girişlerinin Yavaşlaması Olumsuz Bir Trendin Başlangıcı Değil, Kısa Vadeli Bir Duraklama”

Raporda, yatırım platformlarının bitcoin ETF ürünlerini satmak için gerekli uyumluluk çerçevesini oluşturmasının biraz zaman alacağı belirtildi.

29 Nisan 2024 13:20

Güncellenme: 29 Nisan 2024 13:44

Broker şirketi Bernstein, yayımladığı araştırma raporunda bitcoin (BTC) borsa yatırım fonu (ETF) girişlerindeki yavaşlamanın, ETF'lerin özel banka platformları, varlık danışmanları ve aracılık platformlarıyla daha entegre hale gelmesinden önce kısa vadeli bir duraklama olduğunu ve endişe verici bir durum olmadığını söyledi.


Broker, dünyanın en büyük kripto para biriminin fiyat açısından belli bir aralıkta seyrettiğini ve yarılanmanın ardından her iki tarafta da net bir ivme olmadığını belirtiyor.


Analist Gautam Chhugani ve Mahika Sapra, "Bitcoin'in kabul edilebilir bir portföy tahsisi önerisi haline gelmesi ve platformların bitcoin ETF ürünlerini satmak için uyumluluk çerçevesini oluşturması için gerekli bir hazırlık süreci bulunuyor" yazdı.


Bernstein, 2025 yılına kadar 150.000 dolar beklentisinin aynı kaldığını, "benzeri görülmemiş ETF talep girişlerine olan inançlarının daha da güçlendiğini" söyledi.


Raporda, bitcoin madenciliği döngüsünün yarılanmadan sonra iyi bir durumda kaldığı ve önde gelen oyuncuların pazar paylarını konsolide etmeye devam ettiği belirtildi.


Dört yılda bir gerçekleşen ödül yarılanması bu ayın başlarında gerçekleşti ve bitcoin arzındaki büyüme oranını yavaşlattı.


Daha Fazla Oku

    Bitcoinbtcbernstein

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Will Canny

Will Canny, finansal hizmetler sektöründe kanıtlanmış bir geçmişe sahip deneyimli bir piyasa muhabiridir. Şimdi CoinDesk'te bir sözleşme muhabiri olarak kripto ritmini takip ediyor.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Yeni Vergi Paketi TBMM'ye Sunulmaya Hazır, Kripto Vergi Oranı Belirlendi

14 Haziran 2024 18:14

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk