Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

Binance CEO'su Richard Teng: "Bitcoin Yıl Sonuna Kadar 80 Bin Doları Aşabilir"

Richard Teng, Binance'in kurucusu Changpeng Zhao'nun (CZ) Kasım 2023'te ABD makamlarıyla yaptığı 4,3 milyar dolarlık bir anlaşmanın parçası olarak istifa etmesinin ardından, kripto borsasının yeni CEO'su olarak yerini almıştı.

18 Mart 2024 15:34

Güncellenme: 18 Mart 2024 15:38

Bloomberg haberine göre, Binance'in yeni patronu Richard Teng bitcoin'in (BTC) bu yılın sonuna kadar 80.000 doları aşmasını bekliyor.


Teng, "arzın azalması ve talebin artmaya devam etmesiyle birlikte", dünyanın en büyük kripto para biriminin daha önce bildirdiği 80.000 dolarlık tahminini de geçmesini beklediğini söyledi.


Kripto piyasası, ABD'deki spot bitcoin ETF onayının ardından istikrarlı bir şekilde yeni zirvelere ulaşıyor. Bitcoin geçen hafta ilk kez 73.000 doları aştı.


Kurumsal benimseme tarafından yönlendirilen piyasa rallisi, birçok finans firmasını kripto sektörüne ılımlı yaklaşmaya sürükledi. Bitcoin’e dair tahminlerini paylaşan diğer bir isim de Standard Chartered (STAN) oldu. Şirket, bitcoin için yıl sonu hedefini 150.000 dolara yükseltti.


Richard Teng, Binance'in kurucusu Changpeng Zhao'nun (CZ) Kasım 2023'te ABD makamlarıyla yaptığı 4,3 milyar dolarlık bir anlaşmanın parçası olarak istifa etmesinin ardından kripto borsasının yeni CEO'su olarak yerini almıştı.


Bloomberg haberinde, aile ofisleri ve bağış fonlarının da yakın vadede bitcoin ETF'lerine yatırımlarını artıracağı belirtildi. Teng'in pazar günü Bangkok'taki bir etkinlikte konuştuğu ve rallinin doğrusal ve engebesiz bir yol olmayacağını, iniş çıkışların piyasa için iyi olacağını söylediği belirtildi.


Daha Fazla Oku

    BinanceBitcoinbtcrichard teng

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Amitoj Singh

Amitoj Singh, CoinDesk'in Hindistan ile ilgili konulardan sorunlu ve düzenlemeler konusunda uzman muhabiridir. Daha önce CNN, Al Jazeera, Business Insider, Columbia Global Reports için yazmıştır. Daha önce, dünya çapında Hintliler için haber ağı olan NDTV'de (New Delhi Television Ltd.) Baş Sunucu ve Haber Editörüydü ve öncü haber organizasyonunda 12 yıl geçirdi. Amitoj, az miktarda Bitcoin ve Ether'e sahip.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Türkiye Pazarını Hedefleyen Kripto Hizmet Sağlayıcılar İçin Kritik Viraj

19 Haziran 2024 13:36

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk