Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Piyasalar

Binance, 19 Nisan’dan İtibaren Ether Çekimlerini Destekleyecek

Ethereum, perşembe günü erken saatlerde Shanghai yükseltmesini yürürlüğe koydu ve 2020 yılının sonlarından bu yana blok zincirinde stake edilen 18 milyondan fazla ETH'in çekilmesine izin verdi.

13 Nisan 2023 11:55

Güncellenme: 13 Nisan 2023 12:14

Binance, Perşembe günü, kendi borsası aracılığıyla ether (ETH) stake eden kullanıcıların, 19 Nisan’da TSİ 11:00’den itibaren BETH varlıklarıyla 1:1 bazında coin’lerini kullanabileceklerini duyurdu.


Duyuru, Ethereum'un, Shanghai yükseltmesi olarak da bilinen ve 2020 yılının sonlarından bu yana blok zincirinde stake edilen 18 milyondan fazla ETH'in çekilmesine fırsat veren Shapella hard fork'unu yürürlüğe koymasından saatler sonra geldi.


Binance, kullanıcı çekim taleplerinin sunulduktan sonra iptal edilemeyeceğini, sürecin başlangıçta yavaş olabileceğini ve tamamlanmasının da 15 gün ila birkaç hafta sürebileceğini belirtti. Kullanıcılar, geri ödenen ether’i spot cüzdanlarına alacak ve sırada bulunan ETH çekme taleplerinde kilitli bekleyen BETH token’ları, staking ödüllerine uygun olmayacak. BETH, Binance'in yayınladığı, Ethereum blok zincirinde ETH'ye 1:1 sabitlenmiş bir token’dır.


Binance resmi bir duyurusunda, "Kullanıcılar çekim taleplerini onaylamadan önce, alacakları ETH'in tahmini dağıtım tarihi gösterileceğini ve kullanıcıların, Staking Geçmişindeki en güncel ETH dağıtım tarihine başvurabileceğini” açıkladı.


Borsa, her kullanıcı için günlük bir geri alma fiyatı olabileceğini ve Ethereum ağındaki işlem sınırlamalarına göre bunun değişebileceğini ekledi.


Daha Fazla Oku

    ETHShanghai hard forkstaking

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Omkar Godbole

Omkar Godbole, Mumbai merkezli kıdemli bir piyasa muhabiriydi. Omkar daha önce FXStreet ve Mumbai merkezli aracı kurumda FX analisti olarak çalıştı ve Finans alanında yüksek lisans yaptı. Omkar, az miktarda bitcoin, ether, BitTorrent, tron ​​ve dot tutar.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Binance Yöneticisi Tigran Gambaryan'ın Kefalet Talebi Nijerya Mahkemesi Tarafından Reddedildi

19 Mayıs 2024 21:02

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk