Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Teknoloji

Web3’ün Önde Gelen İsimleri Binance Blockchain Week ile İstanbul'da Buluşuyor!

Binance Blockchain Week (BBW), sektörün önde gelen inovatörlerini, politika yapıcıları, düşünce liderlerini, girişimcileri, kültürel simgeleri ve blok zinciri tutkunlarını "Web3’ün Geleceğine Güç Vermek” temasıyla 8-9 Kasım 2023 tarihlerinde İstanbul'da bir araya getirecek.

13 Temmuz 2023 10:45

Güncellenme: 13 Temmuz 2023 11:22

Binance, öncü etkinliği olan Binance Blockchain Week (BBW) konferansının 8-9 Kasım 2023 tarihlerinde İstanbul’da yapılacağını duyurdu. BBW, blok zinciri ve Web3'ün gelişimini ve benimsenmesini ilerletmek için yenilikçi liderleri ve konuşmacıları bir araya getiriyor. Etkinlik, blok zinciri ve kriptonun, gelecekte bir milyar insanın günlük hayatlarını iyileştirmek için nasıl güçlendirilebileceği üzerine odaklanacak.


Aralarında pek çok önemli ismin yer aldığı 100'ün üzerinde önde gelen konuşmacıyı ağırlayacak olan Binance Blockchain Week, Web3 ve en son sektörel yenilikleri, trendler ve ilgili konular etrafında katılımcıları bir araya getirerek yeni fikirlerin yanı sıra, gelişim, bağlantılar ve zorluklar için çözümler sunacak.


Dünyanın dört bir yanından 2.000'den fazla kişinin katılımının beklendiği ve milyonlarca kişinin internette Binance Live yayını aracılığıyla canlı izleyeceği etkinlik, yeni blok zinciri kullanıcılarını ve katılımcılarını güçlendirmenin yanı sıra geleneksel ve merkeziyetsiz finans arasında iş birliği içinde bir gelecek kurmanın yollarını keşfetmek için bir dizi konu ve tartışmayı ele alacak. Konferans ayrıca blok zinciri üzerinde şirket kurma, özsermaye sağlama ve başarılı projeler oluşturma konularında sunumlar ve atölye çalışmalarına ev sahipliği yapacak.Binance’in kurucu ortağı ve pazarlama başkanı (CMO) Yi He, "BBW'de küresel topluluğu ve inovatörleri ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Finansal adaleti iyileştirmek ve genel olarak topluma olumlu etkide bulunmak için Web3 ve blok zinciri teknolojisinin geleceğini inşa etmeye devam ediyoruz" dedi.


"Türkiye, küresel kripto ekosisteminin güçlü bir destekçisi"

Ayrıca Yi "Türkiye, en yüksek kripto benimseme oranlarından birine sahip olan küresel kripto ekosisteminin güçlü bir destekçisi ve geleneksel finansın geleceğini de benimseyen bir ülke. İnovasyonun önde gelen bir bölgesinde bir araya geleceğimiz İstanbul şehri, katılımcılar için blok zinciri hakkında daha fazla bilgi edinme ve finansın yeni çağına katılma için dinamik bir destinasyon" ifadelerini kullandı.


Binance ile blok zinciri ve kriptonun dünya genelindeki bir milyar kişiyi nasıl güçlendirebileceğini keşfeden canlı bir konferansa katılmak isteyenler için biletler satışa çıkarken, erken kayıt yaptırmak isteyenler için de indirim bulunuyor.


İstanbul'da gerçekleşecek olan etkinlik, geçen yıl Dubai ve Paris'teki Binance Blockchain Week'in inanılmaz başarısına ulaşmayı hedefliyor.


Daha fazla bilgi ve etkinlik güncellemeleri Binance topluluk web sitesinden takip edebilirsiniz. Sponsorluk ve iş birliği talep ve seçenekleri için binanceblockchainweek@binance.com adresine e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz, YouTube kanalını inceleyebilirsiniz.Daha Fazla Oku

    Binancebinance blockchain weekweb3blok zinciri

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Başak Çetinbülüç

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu olan Başak, yaklaşık 3 yıldır kripto paralar, blok zinciri teknolojisi, NFT'ler ve Web3 alanlarında çeviri ve yazarlık yapıyor.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Yerli Girişim Clave Artık Herkese Açık

10 Nisan 2024 21:49

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk