Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Teknoloji

Warner Music Group, Web3 Çalışmalarına Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Global müzik şirketi, The Sandbox, OpenSea, OneOf ve daha birçok platformla blokzincir ortaklıklarını istikrarlı bir şekilde ilerletiyor.

6 Ekim 2022 12:22

Güncellenme: 6 Ekim 2022 14:02

Warner Music Group (WMG), Web3 stratejisi üzerinde durduyor. Son iş ilanında da metaverse geliştirme için üst düzey yönetici arayışında olmasıyla Web3 için oldukça emin adımlar attıkları açıkça görülüyor.


Çarşamba günü LinkedIn'de paylaşılan rol, New York'ta yaşayan "metaverse ve oyunda müzik eğlencesi deneyimleri" olan kişinin metaverse stratejisine liderlik etmesini istiyor. WMG, meta evren projelerinin sürükleyici deneyimlere ve stratejik içerik entegrasyonuna odaklanacağını söylüyor. 


Warner Music Group Nisan ayında, Linkin Park'ın kurucu ortağı ve müzik teknolojisi öncüsü Mike Shinoda' topluluk inovasyon danışmanı olarak getirdi ve şirketin Web3'e sanatçı merkezli yaklaşımını şekillendirmeye yardımcı oldu. Şirket Eylül ayında, Niels Walboomers'ı Benelüks (Belçika, Hollanda ve Lüksemburg) için kayıt ve yayıncılık başkanı olarak atadı. Walboomers, birlikte çalıştıkları yetenek yelpazesini daha da genişletmeyi ve onları Web3 çağındaki hayranlarla buluşturma konusunda yenilikçi olmayı umduğunu dile getirdi.


WMG ayrıca büyük meta platformları ve NFT piyasaları ile blokzincir tabanlı işbirliklerini de benimsedi. Şirket Ocak ayında, Ed Sheeran, Bruno Mars, Dua Lipa ve Cardi B gibi sanatçıların yer aldığı metaverse platformu The Sandbox'ta müzik odaklı bir eğlence parkı başlatacağını açıkladı. Şubat ayında da sanatçılar için play-to-earn oyunları geliştirmek için blockchain oyun şirketi Splinterlands ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Aynı zamanda şirket ayrıca Roblox, Blockparty, Wave, Genies, OneOf ve OpenSea ile birbirini etkileyen deneyimler üzerine çalışıyor.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin Düzeltmesi Yaklaşıyor Olabilir

26 Şubat 2024 20:44

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk