Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Teknoloji

Favori Tweet'leri NFT Haline Getiren Uygulama: Tweetbank

Uygulama, kullanıcıların favori tweet’lerini ücretsiz bir şekilde NFT haline getirip satabilmelerini sağlıyor.

26 Mayıs 2023 12:02

Güncellenme: 26 Mayıs 2023 13:57

Twitter kullanıcılarının favori tweet’lerini sonsuza kadar tamamen ücretsiz bir şekilde kaydetmelerini ve kaydedilen tweet’leri NFT halinde satabilmelerini sağlayan Tweetbank, 24 Mayıs Çarşamba günü gerçekleştirdiği Product Hunt lansmanında günün en çok olumlu oy alan 3. ürünü oldu. 


24 Mayıs Çarşamba günü, her ay ortalama 6 milyon ziyaret alan ve bu ziyaretçilerin büyük kısmını üreticilerin, geliştiricilerin ve yatırımcıların oluşturduğu Product Hunt’ta 80 ürün lansmanı gerçekleştirildi. 80 ürün arasında 608 olumlu oy ve 205 değerlendirme ile günün en iyi 3. ürünü olmaya hak kazanan Tweetbank, bu sıralamayla haftanın en iyi 5. ürünü de olmuş oldu.Ayrıca uygulama, Product Hunt’ta lansmanı yapılan Web3 uygulamaları arasında ayın ürünü, Twitter uygulamaları arasında yılın en iyi 3. ürünü, NFT ürünleri arasında ise yılın ürünü unvanını kaptı.


Tamamen yerli bir ekip tarafından geliştirilen Tweetbank, önümüzdeki süreçte kullanıcıların kaydetmiş olduğu tweet’leri liste haline getirip saklayabilmeleri için gerekli güncellemelerin gerçekleştirileceğini duyurdu.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Başak Çetinbülüç

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu olan Başak, yaklaşık 3 yıldır kripto paralar, blok zinciri teknolojisi, NFT'ler ve Web3 alanlarında çeviri ve yazarlık yapıyor.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Misyon Bank ile Varlık Yönetiminde Yeni Bir Dönem Başlıyor

10 Haziran 2024 11:26

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk