Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Teknoloji

Shiba Inu’nun Metaverse’ü 2023 Sonuna Kadar Kısmen Açılacak

Geliştiriciler, "devam eden bir proje" olacağı için metaverse’ün muhtemelen piyasaya çıktığı anda daha tamamlanmamış olacağını belirtti.

11 Nisan 2023 14:50

Güncellenme: 11 Nisan 2023 17:05

Shiba Inu geliştiricileri pazartesi günü yayınlanan bir güncellemede, shiba Inu (SHIB) ekosisteminin yararlılığını artıran bir proje olan metaverse’ün bu yıl Aralık ayına kadar hayata geçeceğini açıkladı.


Geliştiriciler pazartesi günü, "Tamamen geliştirme zaman alsa da metaverse ekibi, 2023 yılının sonuna kadar kullanıcıların bu fantastik dünyanın bir kısmını keşfetme, inşa etme, tasarlama, oynama ve geliştirme fırsatını elde edeceğine inanıyor" dedi.


Geliştiriciler bu açıklamalarına şu sözleri de ekledi: “Ancak bu bir devam eden proje olduğu için, metaverse’ün tüm bölgelerinin daha tamamlanmamış olacağını da göz önünde bulundurmalıyız.”


Metaverse’te, kullanıcılar tarafından mint’lenecek 100.595 parsel arsa bulunacak. Arsa sahipleri arsalarından pasif gelir elde edebilecek, oyun içi kaynaklar toplayabilecek ve ödüller üretebilecek. Ayrıca geliştiriciler, oyuncuların kendi projelerini inşa edip ve yönetebilecekleri kişisel bir alana sahip olmalarını sağlayacak bir yol bulmayı planlıyor.Metaverse’te kullanıcılar, insansı köpekler gibi tasarlanmış kendi avatarlarını oluşturarak topraklar keşfedebilir, ziyaret edebilir ve o topraklarla etkileşime girebilir. Kullanıcılar tüm bunları yaparak oyun içi ekonomiye de katkı sağlayabilir.


Metaverse, test ağı halihazırda yayında olan bone (BONE) ve (LEASH) gibi Shiba ekosistem token’larını kullanan yeni bir layer 2 ağı olan Shibarium'da geliştirilecek.


Daha Fazla Oku

    SHIBmetaverselayer 2

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Shaurya Malwa

Shaurya, kripto, DeFi, piyasa mikro yapıları ve protokol analizi konularına odaklanan CoinDesk Asya token ve veri ekibinin ortak lideridir. Shaurya, BTC, ETH, SOL, AVAX, SUSHI, CRV, NEAR, YFI, YFII, SHIB, DOGE, USDT, USDC, BNB, MANA, MLN, LINK, XMR, ALGO, VET, CAKE, AAVE, COMP, ROOK, TRX, SNX, RUNE, FTM, ZIL, KSM, ENJ, CKB, JOE, GHST, PERP, BTRFLY, OHM, BANANA, ROME, BURGER, SPIRIT ve ORCA dahil olmak üzere 1.000 doların üzerinde kripto para birimine sahiptir. Shaurya, Compound, Curve, SushiSwap, PancakeSwap, BurgerSwap, Orca, AnySwap, SpiritSwap, Rook Protocol, Yearn Finance, Synthetix, Harvest, Redacted Cartel, OlympusDAO, Rome, Trader Joe ve SUN'da likidite havuzlarına 1.000 dolardan fazla sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Piyasaya Ether ETF Beklentisi Hakim, Bitcoin 71 Bin Doları Aştı

21 Mayıs 2024 21:24

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk