Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Teknoloji

Rarible 2, NFT Piyasasına Büyük Güncellemeler Getiriyor

Platform artık toplu bir NFT piyasası olarak işlev görecek.

21 Ekim 2022 14:13

Güncellenme: 21 Ekim 2022 15:28

NFT pazarı olan Rarible, Rarible 2 adında bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile Rarible, RARI Vakfı'nı ve yeni RARI governance token’ını tanıttı.


Platform, OpenSea, LooksRare, X2Y2 ve Sudoswap gibi rakiplerden Ethereum NFT listelerini çektiğini ve kullanıcıların satın almaya karar vermeden önce birden fazla yerde listelenen NFT'ler arasında en iyi fiyatı bulmalarını sağlayacak. Rarible bu özellik için herhangi bir ek ücret talep etmeyecek.


Platform ayrıca, kullanıcıların "sepete" birden fazla NFT eklemelerine izin verecek, tek bir işlemde birkaç dijital varlık satın almalarını sağlayacak ve bu şekilde ilişkili işlem ücretlerini en aza indirecek.


Rarible 2, RARI DAO'nun governance token’ı olan RARI'nin dağıtımında yenilikler sunuyor ve RARI sahipleri tarafından tamamen kontrol edilip işletilen bağımsız RARI Vakfı'nın kurulmasında da bir rol oynuyor.


RARI token’larının bir kısmı, 1 Temmuz'dan 30 Eylül'e kadar Rarible.com'de hem OpenSea'den hem de Rarible'dan üçten fazla NFT satın alan kullanıcılara airdrop edilecek.


Rarible'ın CEO'su ve kurucu ortağı Alexei Falin, "Kullanıcılara mevcut tüm NFT envanterini en iyi fiyatlarla sunmak için Rarible 2'yi başlattık ve topluluğumuza bonus olarak ödüller sunuyoruz" dedi.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: ABD Enflasyon Verileri Öncesi Kripto Piyasası Durgun

31 Mayıs 2024 19:21

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk