Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Teknoloji

P2 Ventures, Polygon Ekosistemindeki Girişimcilere 50 Milyon Dolar Taahhüt Etti

P2, Polygon Labs'ten geçtiğimiz yıl ayrılmıştı.

17 Nisan 2024 16:24

Güncellenme: 17 Nisan 2024 17:26

Geçtiğimiz yılın sonlarında Polygon Labs'ten ayrılan blok zinciri odaklı risk sermayesi şirketi P2 Ventures, Polygon ekosistemindeki yeni projelerin kurucularını desteklemek için 50 milyon dolar taahhüt etti.


Yapılan basın açıklamasına göre, P2 Ventures'ın yatırımı Dubai ve New York'ta kampüsleri olan Hadron FC programı aracılığıyla iletilecek. Açıklamada, programın mentorluk, yasal ve düzenleyici yardım, ağ oluşturma fırsatları sunacağı ve "geliştirmenin karmaşık dünyasında gezinmek ve sermaye artırmak için kapsamlı destek" sağlayacağı belirtildi. Seçilen ilk 36 projeden birkaçı, Dubai'deki bir tesiste bir hafta boyunca birlikte çalışma fırsatı yakaladı.


P2 Ventures'ın yatırım başkanı Shreyansh Singh, “Tüm bunlar Hadron Club'ın Polygon ekosistemindeki vizyoner kurucuların hırslarını körükleme konusundaki eşsiz yeteneğine olan güvenimizi gösteriyor” dedi.


Hadron FC'nin çekirdek katılımcılarından Ajit Tripathi, topluluğun "destek, sermaye ve yaratıcılığın bir kombinasyonu" olduğunu söylüyor.


P2 Ventures ilk başta Ethereum'un üzerindeki çeşitli Polygon layer-2 ağlarının asıl geliştiricisi olan Polygon Labs'ın bir parçasıydı. Ancak geçtiğimiz yılın sonlarında 10 kişilik ekibiyle ayrı bir birim olarak ayrıldı ve P2 Ventures olarak yeniden markalaştı.


Daha Fazla Oku

    p2 venturesPolygongirişimPolygon Labs

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Bradley Keoun

Bradley Keoun CoinDesk'in piyasalardan sorumlu yönetici editörüdür. Loeb Ödülü'nde iki kez finalist olan Keoun, daha öncesinde TheStreet'de küresel finans ve ekonomi yazarlığı, Bloomberg News'da editörlük ve yazarlık yapmıştır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin, ETF Girişleriyle Birlikte 66 Bin Dolara Yükseldi

17 Mayıs 2024 16:33

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk