Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Teknoloji

Onramp Invest, Platformuna CoinDesk 20 Endeksini Entegre Etti

Onramp, CoinDesk 20 Endeksi aracılığıyla yatırım yapılabilir erişime izin veren ilk ABD merkezli firma.

29 Şubat 2024 17:29

Güncellenme: 29 Şubat 2024 17:48

Dijital varlık yöneticisi Onramp Invest, kayıtlı yatırım danışmanlarına (RIA'lar) dijital varlık portföylerinin nasıl performans gösterdiğine dair bir ölçüt vermek için platformuna CoinDesk 20 (CD20) Endeksini entegre ettiğini duyurdu.


CoinDesk Indicies tarafından ocak ayında piyasaya sürülen CD20, S&P 500 ve Dow Jones Industrial Average'ın borsadaki rolüne benzer şekilde dijital varlık piyasası için bir ölçüt sağlıyor ve alınıp satılabilir ürünleri destekliyor.


Böylece RIA'lar, CD20 endeksini kullanarak portföylerinin CD20 sepetinde bulunan BTC, ETH ve SOL gibi dünyanın en büyük dijital varlıklarıyla karşılaştırıldığında nasıl performans gösterdiğini belirleyebilecekler.


Onramp Invest CEO'su Eric Ervin, yaptığı açıklamada "Birçok yatırımcı bitcoin ETF'sine erişimden çok daha fazlasını istiyor; gelişmekte olan dijital varlık piyasasına kapsamlı bir şekilde maruz kalmak istiyorlar, ancak nasıl ve nereye yatırım yapacakları konusunda bilgiden yoksunlar" ifadelerini kullanıyor.


Onramp Invest, Ağustos 2023'te varlık tokenizasyon şirketi Securitize tarafından satın alınmıştı.


Securitize, RIA'ların müşterilere bitcoin'e ek olarak özel sermaye, kredi, aracısız arz ve gayrimenkul dahil olmak üzere alternatif varlık sınıflarında tokenize edilmiş yatırımlara erişim sağlamasına olanak tanıyor.


Daha Fazla Oku

    onramp investcoindesk 20 endeksikayıtlı yatırım danışmanısecuritize

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Sam Reynolds

Sam Reynolds, CoinDesk'in Asya'daki Taipei merkezli piyasalar ekibinde bir muhabirdir. Daha önce Blockworks ve Forkast News için çalıştı. Kripto gazeteciliği kariyerinden önce, IDC'nin araştırma ekibinde teknoloji ve yarı iletken analistiydi ve BBC ve Bloomberg'de yer aldı. Az miktarda BTC ve ETH sahibidir.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Polymarket Yatırımcılarına Göre Fed'in Bu Yıl Faiz İndirimi Yapmama İhtimali %32

19 Nisan 2024 12:58

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk