Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Teknoloji

MetaMask Geliştiricisi Consensys, 'Kesintisiz Aktarımlar' için Yeni Bir Toolkit Yayınladı

Toolkit, geleneksel bir cüzdanla etkileşime girmeye gerek kalmadan kullanıcı katılımına anında izin verecek.

9 Temmuz 2024 15:10

Güncellenme: 9 Temmuz 2024 15:31

MetaMask cüzdanını oluşturan Ethereum yazılım geliştirici firması Consensys, bugün yaptığı açıklamada blok zinciri uygulamalarının kullanıcı deneyimini daha sorunsuz hale getirmeyi amaçlayan bir "MetaMask Delegasyon Toolkit" başlattığını paylaştı.


Haber, Belçika'nın Brüksel kentindeki Ethereum Topluluk Konferansı'nda (EthCC) duyuruldu ve şirket, yeni ürününü kullanmak için ekibe yeni geliştiriciler almayı planladıklarını açıkladı.


CoinDesk ile paylaşılan basın açıklamasına göre, toolkit geleneksel bir cüzdanla etkileşime girmeye gerek kalmadan anında kullanıcı katılımına izin vermenin yanı sıra, "kullanıcı sürtünmesini" tamamen ortadan kaldıracak, yani merkeziyetsiz bir uygulama ile cüzdan arasında geçiş yapılırken herhangi bir pop-up veya onaya yer verilmeyecek.


Buna ek olarak Consensys, toolkit’in akıllı sözleşme geliştirmeyi basitleştirme ve geliştiricilerin gaz maliyetlerini başkalarına atamalarına izin verme konusunda yardımcı olacağını söylüyor. 


Consensys, Delegasyon Toolkit’inin Ethereum Sanal Makinesi ile uyumlu olan ve Arbitrum, Avalanche, Base, Linea, Optimism ve Polygon dahil olmak üzere bir Kullanıcı İşlem Paketleyicisi tarafından desteklenen herhangi bir zincir için kullanılabilir olacağını ekliyor.


MetaMask'ın kurucu ortağı Dan Finlay: "MetaMask Delegasyon Toolkit’i, kullanıcıların yeni nesil dinamik ve çevik deneyimlere sorunsuz bir şekilde dahil edilmesine olanak tanıyacak" dedi.


Daha Fazla Oku

    MetaMasktoolkitConsenSysethereum sanal makinesi

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Ether ETF Hacmi İlk Günde 1 Milyar Doları Aştı

24 Temmuz 2024 09:42

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk