Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Teknoloji

Lido Topluluk Üyeleri LDO Token’ın Değerini Artıracak Bir Öneride Bulunuyor

Teklif, elde edilecek Lido DAO gelirinin yüzde 20 ila 50 arasında bir oranla protokol hazinesinden LDO stake edenlere aktaracak bir gelir paylaşım parametresi içeriyor.

18 Mayıs 2023 13:08

Güncellenme: 18 Mayıs 2023 13:37

“Lidomaxi” kullanıcı adına sahip bir topluluk üyesi, Lido’nun yerel yönetişim token’ı LDO’nun değerini artıracak bir öneri sundu.


Önerilen teklif, Lido DAO için bir sigorta fonu oluşturmanın yanı sıra elde edilecek Lido DAO gelirinin yüzde 20 ila 50 arasında bir oranla protokol hazinesinden LDO stake edenlere aktaracak bir gelir paylaşım parametresi içeriyor.


CoinGecko verilerine göre gün içerisinde yüzde 15’lik bir artış yaşayan LDO şu anda 2,26 dolardan işlem görüyor. Kullanıcının önerisi, Nansen ve Arkham Intelligence verilerine göre Jump Trading’in yeni bir adrese 7,5 milyon dolar değerinde yaklaşık 3 milyon LDO aktarmasından önce teklif ediliyor.


Lidomaxi şimdiden bazı topluluk üyelerinin desteğini alıyor. Finansal danışmanlık şirketi Steakhouse, böyle bir uygulamanın DAO için kesinlikle iyi bir sonuç vereceğini belirtiyor.


Hedge fonu North Rock Digital’ın kurucusu Hal Press, yaptığı Twitter paylaşımında, geçmişte LDO token’ı hiçbir değer kazanmadığından eleştirdiğini, ancak bu teklif kabul edilirse uzun bir yol kat edileceğini söylüyor.


Daha Fazla Oku

    defiLDOLidostaking

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Sage D. Young

Sage D. Young, CoinDesk'te bir teknoloji protokolü muhabiridir. Solarpunk Hareketi'ni önemsiyor. Ekonomi ve Felsefe alanlarında Veri Bilimi alanında çift ana dal yapmış olan Claremont McKenna Koleji'nden yeni mezun oldu. ETH, LINK, AAVE, PEOPLE, OS ve HTR'nin yanı sıra birkaç NFT'nin sahibidir.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Kripto Saklama Şirketi Fireblocks, Coinbase International Exchange ile Ortaklık Kurdu

10 Haziran 2024 22:07

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk