Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Teknoloji

Reddit’in NFT Koleksiyonu ve Razer’ın Web3 Oyunlarına Desteği

Reddit yeni bir NFT koleksiyonu yayımladı. Aynı zamanda global oyun şirketi Razer, Web3 oyunlarına destek vermek adına bir girişim fonu başlattı.

17 Nisan 2023 09:48

Güncellenme: 17 Nisan 2023 12:04

Reddit, bir kez daha internette büyük dikkat çeken bir NFT koleksiyonu yayımladı. Polygon üzerinde yer alan koleksiyonda “Snoo” karakterinin yeni ve rengarenk opsiyonları yer alıyor.

Ayrıca, multi-milyar dolarlık global oyun şirketi Razer, gelecek vaat eden oyunları ve geliştiricileri teşvik etmeyi amaçlayan bir Web3 girişim fonu başlattı.


Reddit, bünyesinde 100’den fazla sanatçıyı barındıran Gen 3 NFT koleksiyonunu yayımladı. Kripto veri sağlayıcısı Dune’a göre, platformun logosunda yer alan “Snoo” karakterinin farklı versiyonları olan bu koleksiyon, 7,4 milyondan fazla cüzdan tarafından talep gördü.

Reddit’in web sitesi, lansman sırasında gördüğü ilgi sebebiyle bir süreliğine kullanılamaz hale geldi.

Platformun bu koleksiyonu, NFT ekosistemine güç veren Polygon için çok büyük bir artı. Polygon, Web3’ün kitlesel olarak benimsenmesini kolaylaştırmak için sürekli çalışıyor. Nike ve Starbucks ile kurduğu ortaklıklar sayesinde kullanıcıları teşvik etmeye devam ediyor.

Global oyun şirketi Razer, blok zinciri tabanlı oyun altyapısı oluşturan projelere yardımcı olmak adına bir Web3 girişim fonu başlattı. Razer’ın 3 milyar dolarlık piyasa değeri, zVentures Web3 Incubator’ın (ZQ3I) onlarca yıllık oyun deneyimi, önde gelen oyun yatırım firmaları Animoca Brands ve Griffin Gaming Partners ile Amazon Web Services’in katkılarıyla birçok oyun ve geliştiriciye destek sağlanacak.

A16z dahil olmak üzere birçok yatırım firması Web3 oyun endüstrisine büyük paralar yatırıyor. Ancak Razer’ın Web3 oyunlarına yaklaşımı, gelecek vaat eden projelere rehberlik ve destek sağlamak için oyun endüstrisindeki bilgi birikimini kullanmayı amaçlıyor.


Daha Fazla Oku

    web3RedditnftRazer

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin 63 Bin Dolara Tutunamıyor

13 Mayıs 2024 18:58

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk