Layer 2

E-Bülten

Teknoloji

Ethereum Birleşmesinin Artık Resmi Bir Başlangıç Tarihi Var

Bellatrix yükseltmesi, geri sayımı başlattı ve 6 Eylül'de etkinleştirilecek şekilde ayarlandı.

25 Ağustos 2022 09:03

Güncellenme: 25 Ağustos 2022 10:11

Ethereum Vakfı, sonunda, birleşme blok zincirinin PoS konsensüs mekanizmasına yükseltilmesi konusundaki resmi verileri açıkladı. 


Bellatrix yükseltmesi, 6 Eylül'de Beacon Chain üzerinde etkin hale getirilecek. Bu yükseltme, birleşmenin geri kalan kısmını harekete geçirecek. 


Etkinleştirmenin saat 11:34:47’de gerçekleşmesi planlanmış durumda. Etkinleştirmenin ardından sistemin çalışması devam edecek ve birleşme 10-20 Eylül arasından tamamlanmış olacak.


Bu süre içinde, zorluk seviyesi PoW madenciliğine imkan tanımayacak noktaya kadar yükseltilecek ve 58.750.000.000.000.000.000.000.000 seviyesine geldiğinde birleşme tam olarak gerçekleşecek ve yeni PoS konsensüs protokolüne geçilmiş olacak.


Ethereum geliştiricileri, birleşmenin tamamlanması ile ilgili olarak 15-16 Eylül'ü hedeflediklerini önceki açıklamalarında belirtmişlerdi.
Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Fiyatları İncele

Trend Haberler

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk