Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Teknoloji

Ethereum Birleşmesi Bir Milyar Kişiyi Web3’e Çekebilir

CoinDesk TV’nin First Mover programında konuşan Polygon Technology’nin kurucu ortağı Sandeep Nailwal, artık daha çevreci bir protokole geçişi sağlayan Ethereum birleşmesinin bir milyar kişiyi Web3’e çekebileceğini belirtti.

16 Eylül 2022 10:39

Güncellenme: 17 Eylül 2022 00:18

Ethereum blok zinciri üzerinden çalışan ‘katman 2’ denilen bir platform işleten Polygon Technology’nin kurucu ortağı Sandeep Nailwal, Ethereum’un başarıya ulaşan birleşmesinin topluluk için çok önemli bir adım olduğunu, bunun ana akım olarak benimsenen bir yol olabileceğini söyledi.


Nailwal, CoinDesk TV’nin First Mover programında birleşmeden saatler sonra yaptığı açıklamada “Bu, bir milyar kullanıcıyı Web3’e çekebilecek büyük adımların sadece ilki” dedi.


Nailwail, Ethereum’un proof-of-work’ten (PoW) daha hızlı ve daha az enerji harcayan proof-of-stake’e (PoS) geçişinin ölçeklenebilir olmasa da en azından bir zamanların büyük bir sorununa çözüm olduğunu ve kendilerininki gibi platformlar için faydalı olacağını belirtti.


Nailwal ayrıca birleşmenin gelecekteki güncellemelere de kapı araladığını ve katman 2’nin ölçeklenebilirliğini sağlayacağını belirtti. Birleşmenin çevre dostu olduğunu da aktaran Nailwal, bunun daha önce Starbucks, Disney ve Instagram gibi Web3’e NFT’lerle giriş yapan şirketler açısından büyük bir endişe alanı olduğun söyledi. Nailwal, artık bu şirketlerin de endişelerinin giderildiğini kaydetti.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Fran Velasquez

Fran, sitenin dergi bölümü olan Layer 2 ekibinde bir muhabirdir. Fran aslen Atlanta, Georgia'lıdır. Wisconsin-Madison Üniversitesi'nde antropoloji ve gazetecilik okudu. Aralık 2021'de CUNY'nin Craig Newmark Gazetecilik Enstitüsü'nden mezun oldu ve burada işletme ve ekonomi alanında yüksek lisans yaptı. Kripto birikimi yoktur.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Vitalik Buterin, Ethereum'un Güçlü ve Zayıf Yönleri Hakkında Konuştu

10 Temmuz 2024 22:27

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk