Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Teknoloji

Eric Ma, Deeper Network: “Web 2 Çıkış Yolunda ve Cevap Web 3”

Consensus Pitch Fest'te finalist olan Deeper Network, internette gezinmeyi daha güvenli, daha güvenli ve daha özel hale getirmeyi amaçlıyor.

7 Haziran 2022 21:40

Güncellenme: 8 Haziran 2022 16:09

2016'dan beri kripto alanında çalışan bir pazarlama müdürüne göre, Web 3’ün başarısı için belki de en önemli bileşen, insanların internete güvenli bir şekilde erişebilecekleri güvenliktir.

Deeper Network'ün CMO'su Eric Ma, evde ve sokakta siber güvenlik ağlarında büyük bir boşluk olduğunu söyledi ve “Şirketler, ofislerine yönelik güvenlik için şimdiden milyonlarca dolar yatırım yapıyor ancak, insanlar evlerine döner dönmez veya seyahat sırasında insanların teknolojilerindeki güvenlik açıkları devam ediyor ve bu durum hassas bilgilerin sızdırılmasını mümkün kılıyor” ifadelerini kullandı.

Deeper Network, Extreme Tech Challenge ve CoinDesk tarafından ev sahipliği yapılan ve 9-12 Haziran tarihlerinde Austin, Teksas'ta düzenlenen Consensus festivalinin bir parçası olan açılış Web 3 Pitch Fest'in sekiz finalistinden birisi oldu.

Çin hükümeti insanların internete erişimini engellemesine rağmen, Ma, Deeper Network'ün cihazını web'e bağlanmak için kullanabildi ve bu konfor ona istediği gibi gezinme özgürlüğü ve güvenliği verdi.

Ma, CoinDesk ile yaptığı bir röportajda, “(Web 3) alanında gerçek bir çalışan ürüne sahip birkaç kişiden biri olmak harika” dedi.

Deeper Network'ün şu anda 70.000 düğüme sahip merkeziyetsiz özel ağının avantajları, kişinin mahremiyetini korumak için eşler arası bant genişliği paylaşımını ve kullanıcıların kendi VPN istemcileri ve sunucuları olmasını içeriyor.

Ma, "Web 2 çıkmak üzere ve Web 3 cevaptır. Şu anda, Web 2  ile tüm holdingler her şeye sahipler ve Web 3 ile  her şey daha güvenli, daha güvenli ve daha özel olacak” yorumunu yaptı.


Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Sage D. Young

Sage D. Young, CoinDesk'te bir teknoloji protokolü muhabiridir. Solarpunk Hareketi'ni önemsiyor. Ekonomi ve Felsefe alanlarında Veri Bilimi alanında çift ana dal yapmış olan Claremont McKenna Koleji'nden yeni mezun oldu. ETH, LINK, AAVE, PEOPLE, OS ve HTR'nin yanı sıra birkaç NFT'nin sahibidir.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Ether (ETH) 3 Bin Dolara Oynuyor

20 Şubat 2024 17:53

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk