Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Teknoloji

Coordinape, DAO'lar için Merkeziyetsiz Ödeme Aracı Başlattı

Coordinape'in ürünü CoVaults, merkeziyetsiz çalışmalara katkıda bulunanların ücretlerini otomatik hale getirmek için akıllı sözleşmeler kullanıyor.

26 Ağustos 2022 08:59

Güncellenme: 26 Ağustos 2022 12:15

Merkeziyetsiz özerk kuruluşların (DAO'ların) kaynaklarının çalıştırılmasına katkıda bulunanlara, yönetilmesine ve dağıtılmasına yardımcı olan Web3 platformu Coordinape, kişilere ödeme yapmak amacıyla merkeziyetsiz bir yöntem başlattı.


CoVault'lar, grupların bir ERC-20 belirteci ile zincirin işleyişine katkıda bulunanlara fon sağlamasına ve ödeme yapılmasına imkan veren, kendi kendini saklama özelliğine sahip akıllı sözleşmeler.


Coordinape kullanıcıları CoVaults'tan önce, Coordinape'in Hediye Çemberi özelliği ile ekipler için sadece tazminata karar verebiliyordu. Tazminat belirlendikten sonra, kullanıcılardan birisi Hediye Çemberi'nin sonuçlarını virgülle ayrılmış değerler dosyası biçiminde alıyor, fonları dağıtmak için ise ek bir platform kullanıyordu.


Şimdi ise kullanıcılar, tazminata karar verebildikleri gibi, katkıda bulunanlar için uygun görülen ödülleri zincirde otomatik olarak sorunsuz bir şekilde yürütebilecekler ve kullandıkları süreyi en aza indirebilecekler. 


Coordinape’in ürün müdürü Spyder Monkee, CoinDesk’e yaptığı açıklamada, “CoVault’lar harika bir Lego olacak ve merkeziyetsiz, kendini yönetebilen temel bir araç olacak” dedi.Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Sage D. Young

Sage D. Young, CoinDesk'te bir teknoloji protokolü muhabiridir. Solarpunk Hareketi'ni önemsiyor. Ekonomi ve Felsefe alanlarında Veri Bilimi alanında çift ana dal yapmış olan Claremont McKenna Koleji'nden yeni mezun oldu. ETH, LINK, AAVE, PEOPLE, OS ve HTR'nin yanı sıra birkaç NFT'nin sahibidir.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Web3 Oyunu XOCIETY, Sui Blok Zincirinde Çalışacak

26 Nisan 2024 16:48

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk