Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Teknoloji

BNB Chain, 200 Bin Dolarlık DAU Teşvik Programını Başlatıyor

Ödül havuzu, katılımcı projelerin ürettiği gerçek gaz ücretlerinin toplamına bağlı.

8 Aralık 2023 13:09

Güncellenme: 8 Aralık 2023 13:46

Dünyanın en büyük akıllı sözleşme blok zincirini içeren topluluk odaklı blok zinciri ekosistemi BNB Chain, ağ üzerine inşa edilen projeler için DAU (Günlük Aktif Kullanıcılar) Teşvik Programını başlattığını duyurdu. Aylık 200 bin dolara kadar BNB token ödülleri sunacak olan program, son 6 ay içinde başlatılan ve başvurudan 7 gün önce ortalama 10 DAU'ya sahip BNB Smart Chain (BSC) üzerindeki projelerin geliştirilmesini destekleyecek.


Program, BNB Smart Chain (BSC) üzerinde oluşturulan projeler için görünürlüğü ve DAU'yu artırmak üzere tasarlandı ve uygun projeler, programa katılım ayı boyunca ortalama DAU'larına göre sıralanacak. Ödüller, aşağıdaki şekilde dağıtılacak:


  • Birincilik ödülü: Toplam ödül havuzunun yüzde 45'ini alır

  • İkincilik ödülü: Toplam ödül havuzunun yüzde 25'ini alır

  • Üçüncülük ödülü: Toplam ödül havuzunun yüzde 15'ini alır

  • Dördüncülük ödülü: Toplam ödül havuzunun yüzde 10'unu alır

  • Beşincilik ödülü: Toplam ödül havuzunun yüzde 5'ini alır

Ödül havuzu, katılımcı projelerin ürettiği gerçek gaz ücretlerinin toplamına bağlı. Katılım koşulları ve ödül dağıtımı hakkında daha fazla ayrıntıyı burada bulabilirsiniz.


DAU Teşvik Programının duyurusu, gelecek dönemdeki projeleri teşvik etmek amacıyla belirli bir süre içinde en yüksek TVL artışına sahip üç uygun projeye geliştirme teşviği için 160 bin dolarlık bir ödül havuzu sunan TVL Teşvik Programının başlatılmasından bir gün sonra yapıldı. Bu iki Teşvik Programı, CMC Labs ve Binance Labs ile iş birliği içinde yürütülen, BNB Chain'de 100 yeni projeyi kuluçkalamayı amaçlayan MVB Hızlandırıcı Programının başlatılmasından hemen sonra geliyor. Geliştirmenin tüm aşamalarında destek sunan BNB Chain'in Web3 Builder Destek programı hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.


Programın ilk aşamasının kayıt dönemi 31 Aralık 2023 tarihine kadar devam edecek. Tüm başvurular buradan yapılabilecek.


Daha Fazla Oku

    BNB chainBinancehibeteşvik

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Gensler: Ether ETF'leri Eylül Ayına Kadar Tamamen Onaylanabilir

14 Haziran 2024 12:15

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk