Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Teknoloji

Bancor 3, Polygon, Yearn ve Diğerleri ile Ortak Olarak Yayınlanıyor

Yeni özellikler, DAO'lar ve token sahipleri için DeFi stake etmeyi kolaylaştırmayı hedefliyor.

12 Mayıs 2022 16:21

Güncellenme: 25 Mayıs 2022 17:26

 

Şirket, CoinDesk ile paylaşılan bir yayında, likidite havuzları ve staking ürünü Bancor’un daha kolay stake sağlama amaçlı yeni özelliklere sahip "Bancor 3" protokolünü yayınladığını açıkladı

Ürünün mimarı Mark Richardson konuyla ilgili olarak "Bancor, geçtiğimiz birkaç yılı DeFi için yüksek kazançlı tasarruf hesaplarının eşdeğerini oluşturarak geçirdi. Varlıklarınızı yatırın, arkanıza yaslanın ve kazanın" dedi.

Richardson, "Token projelerine ve kullanıcılarına güvenli ve basit bir şekilde DeFi kazançlarından yararlanmalarına yardımcı olarak, Bancor 3 sağlıklı token ekonomilerini yönlendiren sağlam ve esnek zincir içi likidite pazarları olanağı tanıyor" ifadelerini kullandı.

Bancor 3, katılımcılara kalıcı kayıp riski olmadan "Tek Taraflı Staking"e erişerek ve onlara "Otomatik Birleştirme" ve "Çift Ödüller" sağlayarak daha sürdürülebilir likidite üretmeyi hedefleyen geliştirilmiş bir sürümle beta sürümünden çıktı.

Tek taraflı stake, bir kullanıcı tarafından sağlanan tek bir token üzerinden getiri elde etmekten oluşur. Karşılığında kullanıcılara tek taraflı bir "havuz jetonu" veriliyor ve bu jetonlar, başlangıçtaki jetonların fiyatlarına göre yükseliyor veya düşüyor.

Bu durum kullanıcıların bir havuza birden fazla jeton yatırmasını gerektiren ve riski artıran diğer merkeziyetsiz (DeFi) havuzlarının aksine bir durum.

Otomatik birleştirme özellikleri, daha yüksek getiri elde etmek için kazançları yeniden havuzlara yatırır. Bu arada, ikili ödüller, Bancor'da kullanıcı likiditesini ve etkinliğini teşvik edebilen üçüncü taraf token projeleri ve ortaklarına atıfta bulunur.

Bancor, mevduat sahipleri için ayda milyonlarca ödeme üretir ve ether ağırlıklı bitcoin, chainlink ve diğerleri gibi tokenler üzerinde yüzde 30'a varan yıllık kazançlar sunar.

30'dan fazla merkeziyetsiz kuruluş, Polygon, UMA, Nexus Mutual ve Keeper DAO dahil olmak üzere Bancor'u bir hazine yönetimi çözümü olarak kullanıyor.

 Lansman, diğerlerinin yanı sıra Polygon, Synthetix , Yearn ve WOO Network dahil olmak üzere belirteç projelerini ve DAO'ları Bancor ile ortak olmak için çekiyor ve kullanıcılara çift ödül veriyor.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Shaurya Malwa

Shaurya, kripto, DeFi, piyasa mikro yapıları ve protokol analizi konularına odaklanan CoinDesk Asya token ve veri ekibinin ortak lideridir. Shaurya, BTC, ETH, SOL, AVAX, SUSHI, CRV, NEAR, YFI, YFII, SHIB, DOGE, USDT, USDC, BNB, MANA, MLN, LINK, XMR, ALGO, VET, CAKE, AAVE, COMP, ROOK, TRX, SNX, RUNE, FTM, ZIL, KSM, ENJ, CKB, JOE, GHST, PERP, BTRFLY, OHM, BANANA, ROME, BURGER, SPIRIT ve ORCA dahil olmak üzere 1.000 doların üzerinde kripto para birimine sahiptir. Shaurya, Compound, Curve, SushiSwap, PancakeSwap, BurgerSwap, Orca, AnySwap, SpiritSwap, Rook Protocol, Yearn Finance, Synthetix, Harvest, Redacted Cartel, OlympusDAO, Rome, Trader Joe ve SUN'da likidite havuzlarına 1.000 dolardan fazla sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin 65 Bin Doların Üzerine Çıkmaya Çalışıyor

18 Temmuz 2024 17:45

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk