Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Teknoloji

Avalanche'ın Yeni Alt Ağından Finansal Kurumlara Blok Zinciri Paketi

Protokol, alt ağın finansal hizmetlere yönelik tasarlanmış bir kurumsal blok zinciri dağıtımları ve işleme paketi olduğunu belirtti.

7 Nisan 2023 11:11

Güncellenme: 7 Nisan 2023 13:17

Layer 1 protokolü Avalanche (AVAX), finansal kurumlara yönelik bir blok zinciri dağıtımları, işleme ve özelleştirme hizmetleri paketi olan “Evergreen Subnets”i piyasaya sürüyor.


Avalanche blok zinciri inşasının arkasındaki Ava Labs, bir basın açıklamasında, firmaların araştırma ve geliştirme ve "üretime hazır kullanımlar" için kendi 'Evergreen alt ağlarını' faaliyete geçirebileceklerini söyledi.


Alt ağ, üyelik ve token ekonomisi için kendi kurallarını koyan bağımsız bir ağı ifade eder. Ağ, bir ya da daha fazla blok zincirinin durumu hakkında görüş birliğine varmak adına birlikte çalışan bir grup doğrulayıcıdan (bu durumda Avalanche doğrulayıcıları) oluşur.


Açıklamaya göre, "Kurumlar, bilinen ve onaylanmış taraflar ile özel, ruhsatlı zincirlerde blok zincir stratejilerini yürütürken, Avalanche'ın yerel iletişim protokolü Avalanche Warp Messaging (AWM) vasıtasıyla başka alt ağlarla iletişim kurma yeteneğini devam ettirir." AWM, kullanıcılara üçüncü taraf bir aracıya güvenmeden veri aktarma, iletişim kurma ve varlık takası yapma fırsatı verir.


Avalanche şu anda; tokenize varlık destekli bir güvenlik (ABS) uygulaması Intain Subnet ve verimli Döviz Yönetimi Yasası (FEMA) fon ödemeleri platformu olan Deloitte Subnet dahil, bazı Ethereum Sanal Makinesi (EVM) tabanlı alt ağlara sahip.


Daha Fazla Oku

    avalanchealt ağblok zinciri

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Starknet Vakfı 'Yakında' 1,8 Milyar STRK Token Tahsis Edecek

8 Aralık 2023 21:10

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk