Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Layer 2

E-Bülten

Şirketler

Zipmex’in Toparlanma Süreci Devam Ediyor

Geçen yaz para çekim işlemlerini durduran kripto para borsası Zipmex, gelecek Nisan ayında bu işlemleri tekrar aktif hâle getirme planları yapıyor.

19 Aralık 2022 09:33

Güncellenme: 19 Aralık 2022 11:20

Geçen yaz para çekim işlemlerini durduran Güney Asya menşeli kripto borsası Zipmex, kendini toparlama planları yapıyor. Bir kaynağın CoinDesk’e verdiği bilgiye göre şirketin bu planlar çerçevesindeki hedefi para çekim işlemlerini tamamen yeniden etkinleştirmek.


Toparlanma süreciyle ilgili herhangi bir detay açıklanmadı. Ancak para çekim işlemlerinin alacaklı korumasının sona ereceği gelecek Nisan ayında etkinleştirilmesi bekleniyor.


Şirket, bu ayın başında alacaklı korumasını tüm birimleri için Nisan atına kadar güvence altına almıştı. Ayrıca, Zipmex’in bir girişim sermayesi fonu tarafından satın alınacağı 100 milyon dolarlık bir anlaşmada sona yaklaşıldığı duyuruldu. Bu anlaşmayla fonun, şirketin hisselerinin yüzde 90’ına sahip olacağı belirtildi.


Zipmex, Haziran ayında Babel Finance ve Celsius Network’e verilen 53 milyon dolarlık kredinin geri ödenememesi nedeniyle kripto sektöründe piyasaların aşağı yönlü gitmesinden etkilenen şirketlerden biriydi.


2012 yılında kurulan ve Tayland, Endonezya, Singapur ve Avustralya’da kripto alım satım hizmetleri veren şirket yeniden toparlanma planını oluşturmak için Ağustos ayında Avustralyalı KordaMentha ile anlaşmıştı.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Jamie Crawley

Jamie, çeşitli mecralarda iki yıl boyunca kripto ve blockchain hakkında geniş kapsamlı yazılar yazdıktan sonra Şubat 2021'de CoinDesk'e muhabir olarak katıldı. Kriptodan uzak olan Jamie, hevesli bir koşucu ve sporla ilgili her şeyin hayranı. Küçük miktarlarda BTC, ETH, ADA ve LTC'ye sahip.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk