Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Zipmex Devir Anlaşmasının Ardından Para Çekme İşlemlerini Yeniden Başlatıyor

Konuya yakın bir kaynak, bir risk sermayesi şirketinin Zipmex'le anlaşma imzaladığını öne sürüyor.

20 Şubat 2023 16:25

Güncellenme: 20 Şubat 2023 17:06

Geçen yıl kredi krizine giren Güney Doğu Asyalı kripto para borsası Zipmex, Ocak ayında bir risk sermayesi şirketiyle imzaladığı anlaşma çerçevesinde para çekme işlemlerini yeniden başlatacak.


Yapılan açıklamaya göre, tüm alacaklıların, 21 Mart'a kadar para çekme işlemlerini sonuçlandırmayı amaçlayan ve şirketin program yöneticisi olan yatırım firması KordaMentha'yla borç miktarını gösteren bir formu 21 Şubat'a kadar doldurmaları gerekiyor.


Söz konusu bilgi kaynağına göre, Kasım ayında "ilk görüşmeleri" gerçekleştirilen kurtarma anlaşmasının imza aşaması da tamamlandı.


"Risk sermayesi şirketinin anlaşmayı imzaladığı ve bölümler halinde kredi sağlamaya başladığı" ifade ediliyor.


Zipmex, geçen yaz Terra'nın ve algoritmik stabil coin UST'nin çöküşünden kaynaklı piyasa türbülansının ardından kendini sorun yumağının içinde bulan birkaç firmadan biriydi. Babel Finance ve Celsius Network'e 53 milyon dolar değerinde iki kredi paketi sağlamış, ancak bu kredilerin hiçbiri geri ödenmemişti.


Geçen ay Zipmex'in, izinsiz faaliyet gösterip göstermediği konusunda Taylandlı menkul kıymetler düzenleyicisinin soruşturmasıyla karşı karşıya olduğu da bildirilmişti.


Daha Fazla Oku

    Zipmexpara çekme işlemlerikredi

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Oliver Knight

Oliver Knight, Nisan 2022'de CoinDesk'e muhabir olarak katıldı. Knight, CoinDesk'e katılmadan önce üç yıl boyunca Coin Rivet'te Baş Muhabir olarak görev yaptı. Birmingham City Üniversitesi'nden gazetecilik derecesi ile mezun olan Knight, 2014 yılında Bitcoin dünyasına girmeden önce çeşitli spor yayınlarında çalışmaya devam etti. Herhangi bir kripto birikimi yoktur.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Bitcoin’in Binance.US Platformundaki Fiyatı Düşüş Yaşadı

9 Haziran 2023 17:28

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk