Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Zipmex, Birkaç Gün İçinde Ether ve Bitcoin Para Çekme İşlemlerini Yeniden Başlatacak

Zipmex, iki tarihte belirli bir miktar ETH ve BTC’yi serbest bırakmayı planlıyor.

9 Ağustos 2022 15:31

Güncellenme: 9 Ağustos 2022 17:30

Kripto para borsası Zipmex, müşterilerinin geçtiğimiz ay kripto paralarının velayetini doğrudan almasını engellemesinin ardından, bir hafta sonra bitcoin ile 11 Ağustos'ta kullanıcıların cüzdanlarına ether gönderecek.


Zipmex, yayınladığı Tweet mesajında,iki tarihte "belirli bir miktarda ETH ve BTC yayınlamayı planladığını belirterek, "Z Cüzdan varlıklarının bakiyesini en kısa sürede serbest bırakmak için çalışıyoruz"  ifadesini kullandı.


Geçtiğimiz hafta solana, cardano ve XRP tokenlerinin piyasaya sürülmesinin sonrasında Zipmex de kullanıcılarının cüzdanlarına kademeli olarak para gönderme işlemlerini sürdürüyor.


Borsa 20 Temmuz'da  kullanıcıların para çekme işlemlerini askıya almış, Zipmex kullanıcıları, kriptolarını satamadıkları veya takas edemedikleri için mağdur olmuşlardı.


Zipmex, kripto kredi kurumu Babel Finance ile ilgili 100 milyon dolarlık zararla karşı karşıya kaldığı için bu yolu denediğini açıklamıştı.


Babel, Haziran ayının ortalarında kripto piyasasındaki sarsıntı nedeniyle para çekme işlemlerini dondurmuş sarsıntı o dönemde Three Arrows Capital ve Celsius Network gibi aşırı kaldıraçlı firmaları çok fazla etkilemişti. 

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Jamie Crawley

Jamie, çeşitli mecralarda iki yıl boyunca kripto ve blockchain hakkında geniş kapsamlı yazılar yazdıktan sonra Şubat 2021'de CoinDesk'e muhabir olarak katıldı. Kriptodan uzak olan Jamie, hevesli bir koşucu ve sporla ilgili her şeyin hayranı. Küçük miktarlarda BTC, ETH, ADA ve LTC'ye sahip.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Bitcoin’in 63 Bin Dolara Yükseldiği Sırada TON ve RNDR %13'ten Fazla Arttı

10 Mayıs 2024 18:13

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk