Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Yerli Kripto Para Borsası Bitexen, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’na Özel Token Çıkarıyor

Adını federasyonun baş harflerinden alan TBESF token 1 milyon adet arz edilecek. Token’ın değeri 5 TL olarak belirlendi

4 Temmuz 2022 13:28

Güncellenme: 8 Temmuz 2022 13:15

Yapılan basın açıklamasına göre TBESF token’ın fiyatı 5 TL’nin altına düşmesi halinde Bitexen “rezerv kullanımı gerçekleştirerek fiyatın tekrar 5 TL değerinde ulaşması için gerekli çalışmaları yapacak.”


Şirket, TBESF token ve bu kampanyalardan elde edilen gelirin tamamını Bitexen Teknoloji A.Ş. adına federasyona bağışlayacak. Bununla birlikte token’a sahip olan yatırımcılar federasyon içerisinde yer alan branşlarda özel aktivitelere katılma, branş sporcularına destek olma, federasyona görüş bildirme, anketlere ve açık arttırmalara katılma gibi etkinlikler ve federasyon bünyesindeki sporcularla aktivite imkânları gibi birçok avantajdan da faydalanabilecek.


Bitexen Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Cenk Erdem, Federasyon başkanı ve sporcular ile bir araya geldiği toplantıda gerçekleştirilen iş birliği hakkında şunları söylüyor: “Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu ile yaptığımız çalışma bizler için çok kıymetli. Toplumsal konularla ilgili hassasiyetlerimiz doğrultusunda, spor alanındaki vizyonumuzla geniş yelpazede paydaşlara destek sağlamak ve teknolojik altyapımızın gücünü kullanabileceğimiz alanlarda kaynak yaratmak her zaman faaliyetlerimiz kapsamında olacak. Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’na özel hazırlanan TBESF token’ın tüm spor camiasına hayırlı olmasını dilerim.”


İmza töreninde söz alan Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Muaz Ergezen, “Bugün çok heyecanlıyız. Çünkü yeni ve yenilikçi bir iş birliğine imza atıyoruz” diyor ve ekliyor: “Bildiğiniz üzere Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu’nun kurulmasıyla birlikte bedensel engelli bireylerimizin spora erişiminde yeni bir sayfa açıldı. Bugün geldiğimiz noktada tüm spor severlerin tanıdığı, bünyesinde 21 branşı barındıran, dünya başarılarıyla spor kamuoyunun dikkatlerini üzerine çeken büyük bir camiaya, başarılı bir spor organizasyonuna dönüştük. Bu dönüşümün en büyük mimarı canla başla çalışan, her seferinde bizleri şaşırtarak çıtayı bir adım öteye taşıyan sporcularımız. TBESF token ve Bitexen ile yaptığımız iş birliği, sporseverlerle olan tanışıklığımızı artırmanın yanı sıra hem sporcularımız hem de spor yapmak isteyen engelli vatandaşlarımız için yepyeni fırsatlar sunacak.”


Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Alp Börü

Alp Börü CoinDesk Türkiye'de kripto piyasaları, şirketler ve stratejiler üzerine çalışmalar yapan editördür. Daha öncesinde Bloomberg BusinessWeek Türkiye'de dijitalleşme, teknoloji ve kripto sektörü konusunda haberler ve röportajlar gerçekleştirmiştir.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Uzun Bitcoin ve Kısa Bitcoin Cash Yatırımcıları Mt. Gox Ödemelerinden Fayda Sağlıyor

11 Temmuz 2024 11:59

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk