Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Yeni Kripto Para Borsası BitHero'nun Rodeo Çıkışı

BitHero boğa dönemine atıfta bulunarak, söylemini yineliyor.

13 Mayıs 2024 16:51

Güncellenme: 13 Mayıs 2024 18:54

BitHero, Türk lirası ile kolayca kripto para alınıp satılabilen yeni bir borsa olarak kullanıma sunuldu. Borsa, rodeo arenasında çekilen bir reklam filmiyle tanıtıldı. Bu ilginç tercih, kripto piyasasındaki "Boğa Dönemine" atıfta bulunarak, piyasaya dinamik bir giriş yapıyor.


Fatih Otluoğlu CEO olarak atanmıştı

BitHero, hem yeni başlayanlar hem de deneyimli kripto kullanıcıları için güvenilir ve hızlı bir platform olmayı hedefliyor. Kullanıcıların rehberi olmayı amaçlayan BitHero, BtcTurk’ten teknoloji, müşteri hizmetleri ve altyapı desteği alarak, sektörde öne çıkmayı planlıyor.


BitHero'nun yönetim kurulu, telekomünikasyon sektöründe uzun yıllar deneyime sahip Fatih Otluoğlu'nu CEO olarak atadı. Vodafone Türkiye’deki üst düzey yönetici görevlerinde elde ettiği başarılarından sonra Otluoğlu, şimdi BitHero'nun büyüme ve gelişme stratejilerine öncülük ediyor. Boğaziçi Üniversitesi'nde eğitim almış olan Otluoğlu, kariyerine yönetim danışmanlığı yaparak başladı ve Türkiye’nin önde gelen telekomünikasyon şirketlerinde çeşitli kademelerde görev aldı.


Yeni görevine Ocak 2024 itibariyle başlayan Otluoğlu, "BitHero gibi yeni ve dinamik bir şirketin CEO'su olarak görev almaktan büyük mutluluk duyuyorum. Kripto para alım satım deneyimini kolaylaştırdığımız BitHero'da herkesin bu teknolojiye rahatça erişmesini ve işlem yapabilmesini istiyoruz," dedi. Otluoğlu ayrıca, BitHero'nun sunduğu deneyimin, kripto paralarla yeni tanışanlara da rehber niteliğinde olduğunu ve her aşamayı daha da kolay hale getirdiklerini belirtti. Platform, 7/24 canlı destek, güçlü finansal yapı ve güvenilir teknolojik altyapı ile kullanıcıların beklentilerini karşılamayı hedefliyor.


Daha Fazla Oku

    BtcTurkBithero

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


CoinDesk Türkiye

CoinDesk, gelişmekte olan kripto ekonomi ve finansal sistemin dönüşümü ile büyüyen küresel topluluk için en etkili ve güvenilir platformdur. 2013 yılında kurulan CoinDesk, kripto varlıklar ve blok zinciri teknolojisi ile ilgilenen milyonlarca müşteriye haber, analizler, podcast yayınları, canlı yayınlanan TV programları, araştırma raporları, canlı etkinlikler ve indeks, veri ve analitiğin birleştiği araçlar sağlamaktadır.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Güne Bakış: Bitcoin, ETF Girişleriyle Birlikte 66 Bin Dolara Yükseldi

17 Mayıs 2024 16:33

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk