Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

Yatırım Devi Fidelity’den Yeni Ethereum Fonu

Fon, Eylül ayından bu yana yaklaşık 5 milyon dolar topladı.

5 Ekim 2022 08:48

Güncellenme: 5 Ekim 2022 11:10

Fidelity'nin yeni Ethereum Endeks Fonu, müşterilerine ether’e erişim imkanı sağlayacak. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na ait bilgilere göre 26 Eylül'de başlayan satışlardan bu güne kadar fon yaklaşık 5 milyon dolar toplarken fona asgari yatırım tutarı 50.000 dolar olarak belirlendi.

Kurumsal saklama ve ticaret platformu Fidelity Digital Assets 2018'de hayata geçmişti. Firma, metaverse ve dijital ödemelere yönelik iki borsada işlem gören kripto fonu hizmeti veriyor.

Fidelity Ethereum Endeks Fonu, sadece akredite olan yatırımcılar tarafından kullanılabilecek ve konuya yakın bir kaynağın CoinDesk'e verdiği bilgiye göre, Fidelity Ethereum Index PR karşılaştırmasının performansını direkt olarak ether sahipliği yoluyla takip edecek.

Yeni Ethereum Fonu, Wise Origin Bitcoin Index Fund 1’in 2020’deki çıkışından sonra Fidelity Digital Assets tarafından başlatılan ikinci fon durumunda.

Fidelity sözcüsü CoinDesk'e e-posta aracılığıyla verdiği demeçte, “Dijital varlıklar için pazar büyüdükçe, Fidelity, müşterilerin risk almalarına yardımcı olan çeşitli ürünlere ve çözümlere olan ihtiyacı kabul ediyor” dedi.

Eylül ayı içinde de Fidelity'nin perakende aracılık müşterilerine kripto ticareti teklifi yapmayı düşündüğü haberi yayılmıştı.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Brandy Betz

Brandy, CoinDesk için kripto ile ilgili risk sermayesi anlaşmalarını yazıyor. Daha önce Seeking Alpha'da Teknoloji Haberleri Editörü olarak görev yaptı ve The Motley Fool için sağlık hizmetleri hisselerini yazıyordu.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Binance Yöneticisi Tigran Gambaryan'ın Kefalet Talebi Nijerya Mahkemesi Tarafından Reddedildi

19 Mayıs 2024 21:02

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk