Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

Teknoloji

Öğren

Politika

DeFi

TV&Video

Podcast

Etkinlikler

Sponsorlu İçerik

Consensus Magazine

E-Bülten

Şirketler

WonderFi, Kripto İşlem Platformu Coinberry'yi Satın Aldı

Kanadalı kripto firması, kripto kışının vurduğu firmalar için daha fazla anlaşmaya açık olduğunu söylüyor.

4 Temmuz 2022 16:49

Güncellenme: 4 Temmuz 2022 17:17

Kripto pazarı WonderFi (WNDR. TO), geçen hafta Toronto Menkul Kıymetler Borsası'na "yükseliş" işleminin ardından Pazartesi günü Kanadalı kripto ticaret platformu Coinberry'nin 30 milyon dolarlık satın alımını gerçekleştirdi.

 

WonderFi'ye göre, anlaşma Kanada Rekabet Bürosu, Ontario Menkul Kıymetler Komisyonu ve diğer eyaler düzenleme kurulları tarafından onaylandı.

 

Ayrıca WonderFi, sektördeki sarsıntı devam ettikçe diğer kripto şirketlerini de satın alabileceğini söyledi. CEO Ben Samaroo CoinDesk'e yaptığı açıklamada, diğer düzenlenmemiş kripto ticaret platformlarının, sorunlu hedge fonu Three Arrows Capital'e maruz kalan ve para çekme işlemlerini sınırlamak zorunda kalan Voyager Digital ile benzer sorunlara sahip olabileceğini düşündüğünü söyledi. Sonuç olarak, WonderFi hem Kanada'da hem de küresel olarak düzenlenmemiş borsalar için potansiyel anlaşmalara bakmaya başladı.

 

WonderFi'nin satın alınması, ocak ayında satın alınan bir kripto ticaret platformu olan WonderFi ve Bitbuy'da yüzde 20'lik bir çalışan sayısı azaltılmasının ardından geldi. İşten çıkartmalar genelliklemaliyetleri kolaylaştırmak ve uyumluluk genelinde paylaşılan hizmetler sunmak müşteri hizmetleri, ürün mühendisliği ve yürütücü fonksiyonları için yapıldı.,

 

WonderFi, merkeziyetsiz finans (DeFi), kazanmak için oyna oyun ve NFT (GameFi) işletmelerini tek bir şemsiye altında barındırır. Kanadalı bir işadamı ve tanınmış bir yatırımcı olan Kevin O'Leary, WonderFi'de stratejik bir yatırımcıdır.

Günün Gelişmeleri İçin E-Bültenimize Abone Olun

E-Bültenimize abone olarak onaylamış ve CoinDesk Türkiye ürün ve hizmetleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.


YASAL UYARI

Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


Michael Bellusci

Michael Bellusci, CoinDesk'in kripto ödemeler alanındaki muhabirlerindendir. Daha önce Bloomberg'de borsa muhabirliği yapıyordu. BTC, ETH ve MATIC sahibidir.

Fiyatları İncele

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Trend Haberler

1
Coinbase, Kişisel On-Chain Cüzdanların Takibine Yönelik Uygulamasını Tanıttı

12 Temmuz 2024 09:35

Kripto Varlık

Sosyal Meyda Trendi

Trendleri İncele

Kategoriler

Yazarlar

Piyasalar

Şirketler

E-Bülten

Politika

Teknoloji

Kripto Paralar

Hakkında

Hakkında

Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Künye

Çerez Politikası

Reklam Verin

KVKK Başvuru Formu

İletişim

Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası


Yasal Uyarı: Bu sitede yer alan yatırım bilgisi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihlerini dikkate alarak, kişiye özel olarak sunulmaktadır. Bu sitede veya e-bültenlerimiz kapsamındaki sözel, yazılı ve grafiksel dahil olmak üzere tüm bilgi ve analizler; herhangi bir karara dayanak oluşturması noktasında herhangi bir teminat, garanti oluşturmamakta ve yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla paylaşılmaktadır. Coindesk Türkiye hiçbir şekil ve surette ön onay, ihbar ve ihtara gerek olmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir veyahut silebilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı vermeniz beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu sitedeki yorumlardan, eksik bilgi ve/veya güncel olmama gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan Coindesk Türkiye ve çalışanlarının herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

@2022 CoinDesk